2733
2734
عنوان

اومدم سفر ، نیمخوام برگردم ایران

| مشاهده متن کامل بحث + 3281 بازدید | 106 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
میتونی پناهنده سیاسی بشی بخصوص الان کشور شلوغه بگو امنیت نداریم اومدم

کشورشوخراب کنه؟؟؟؟به خاطر این مسایل ک اتفاق افتاده میگی ک بازم دست همون خودباخته های خارجی و معانده؟!ما داریم اتفاقا تو امنیت زندگی میکنیم اون لجنا نمیذارن.

چشماتو باز کن.

کشورشوخراب کنه؟؟؟؟به خاطر این مسایل ک اتفاق افتاده میگی ک بازم دست همون خودباخته های خارجی و معانده؟ ...

😐

این ستم ها که میکشیم در قفس امروز، تاوان ناسپاسی بود که در باغ میکردیم.

هرگز پناهنده نشو اسم ایرانیها با کیس های دروغ بد در رفته احتمال پذیرفته شدنت بسیار پایینه،انگلیس بودی راحت تر پذیرفته میشدی اما کانادا مورو از ماست میکشه و البته مطمئن باش محاله خدا بزاره ادمی که با نامردی به دوستی که بهش اعتماد کرده میخواد این راهو بره موفق بشه

بهترین کار برای شما اینه مدت ۶ ماهی که میتونی بمونی کار سیاه کنی و دستمزدتو خرج نکنی بعد سر ۶ ماه از مرز نزدیک خارج بشی و دوباره برگردی و کارتو ادامه بدی تا یکم پول جمع شه بعد یا جاب افر بخری حدود ۵۰ هزار تا هست ونکوور یا تحصیلی پذیرش بگیری و بعد هم میتونی وام بگیری ،کمک هزینه های کبک مناسبه و اگر جاب افر خواستی بگیری ساسکاچوان یه برنامه داره که با همون جاب افر میتونی اقامت بگیری یعنی صرفا ویزا ورک پرمیت بهت نمیده بعد از چند سال درخواست بدی برای اقامت ،مستقیما از همون ابتدا میتونی درخواست پی ار بدی، قیمت خرید جاب افر هم پایینتره ،یا همون راه تحصیلی برو

هر کاری میخوای بکنی بکن فقط خیانت نکن به دوستت

نهایتا برگشتی برو یه هنر یاد بگیر دو سال کار کن ایلتس بالا بیار بعد تحصیلی برو

دنیا به اخر نمیرسه با برگشتنت

خدایا تنها ارزوم سلامتی و سربلندی دو قلوهامه ❤️❤️❤️

منم اخیرا اومدم کانادا تحصیلی 

عزیزم فازت چیه یکی یه لطفی کرده برات میخوای براش درد سر درست کنی؟؟؟؟؟ همین کارا رو کردین که اسم ایرانیا رو بد نام کردین دیگه 

بعد فک کردی پناهندگی کشکه به همه همینجوری پناهندگی میدن؟؟؟ 

تو رمز چشمک گرگ و شبان را دیر فهمیدی ‌‌‌‌/ همان اول حساب گله روشن بود باور کن ....
کشورشوخراب کنه؟؟؟؟به خاطر این مسایل ک اتفاق افتاده میگی ک بازم دست همون خودباخته های خارجی و معانده؟ ...

کشورشووو؟؟؟

کدومکشور

پول نفت و عشق و حال برای کسدیگه که اصلااا ابرو هم مهم نیسبراش ما سنگشوبه سینه بکوبیم

باور کردی حوادث اخیر دست نشانده بودن؟؟

کجا زندگی میکنی که امنیت داری 

من پسر 8 ساله ام و جرات نمیکنم بفرستم سرکوچه سوار سرویس مدرسه بشه خودم میبرم 😐😐😐😐😐

شدیم سوپ خفاش نخورده و دهن سوخته😖

ببین انقدر اوضاع خفقان اوره که من حتی اگر الان با صداقت کامل با منطق با کلی دلیل با مدرک معتبر بهت بگم چه خبره قطع دسترسی میشم چون حرف سیاسی زدم اما اگر تو بخوای از این حرفا بزنی تمجید و دستمالی الکی کنی سیاسی حساب نمیشه 

فقط اینو بدون به فاطمه زهرا قسم امثال تو با تفکرات تو مدیدن همون فاطمه زهرایید که انقدر کورکورانه حمایت الکی میکنید 

من ازافتخاراتم اینه که اصلاااا تفکرات شمارو قبول ندارم پس حسابم با خودم و خدا صافه که از ظلم دفاع نکردم حق کسی گردنم نیس

اگراین چشم بسته بودن خدا کن کور بمیرم امااز ظلم دفاع نکنم

شدیم سوپ خفاش نخورده و دهن سوخته😖
کشورشووو؟؟؟ کدومکشور پول نفت و عشق و حال برای کسدیگه که اصلااا ابرو هم مهم نیسبراش ما سنگشوبه سینه ...

عزیزم بهتره حرفایی که خود خارج نشین های مخالف نظام تو این مدت زدن رو ببینی، به هر زبونی که می‌شد گفتن دوساله داریم براش برنامه ریزی میکنیم، نیرو میگیریم آموزش میدیم، میگفتن این آتش زدن ها که طبیعی و کار معمولی که نبوده ما یادشون دادیم حرفه ای آتیش بزنن!!! 

معلومه که کار خودشونه که جز ناامنی ایران هدفی ندارن

تو شهر ما که آشوبگر ها پرچم داعش رو دستشون بوده

داعش رو هم که از زبان شخص شخیص پرزیدنت ترامپ!!! کار خود خود هیلاری و دارو دستشه

اینقدر وطن هیچ پندار نباشین

این همه شهید دادیم واسه امنیت

فقط 18 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من چطور شمارو قانع کنم که قطع کاربری نشم ؟؟

عزیزم هیچ وقت نمیشه اینا رو قانع کرد.

خدایا،میشه منم مامان یه کوچولوی خیلی خوشگل چشم ابی بشم،وای خدا باورم نمیشه هم‌ونی که ازت خواستم دادی ،یه پسر با چشمای رنگی که هرکی تو خیابون میبینمتش عاشقش میشه