2733
2734
عنوان

شوهرم خیلی هوای خواهرمو داره...

355 بازدید | 15 پست

خودم 19سالمه خواهرم 16 شوهرم 24

دو سال نامزد و عقد بودیم پنج روز میشه عروسی کردیم 

نمیدونم چرا انقد هوای خواهرمو داره بعضی موقعا هم میگه فلانی (اسم خواهرمو) رو از خواهرام بیشتر دوست داره یا میگه مثه خواهرم میمونه

همش به منم میگه خیلی دوسش دارم

بعضی موقعا با خودم شاید چون خواهرم یتیمه اینجوری میگه ولی بعضی وقتا هم حالم بد میشه

براش هندذفری هم داد میگه اگر وضعم خوب بود براش گوشی میگرفتم 

از کل خانوادم زیاد خوشش نمیاد ولی از خواهرم 😐😐

برای حل شدن مشکلم یه صلوات بفرست برام  گلم  الهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 

بد بین نباش..

فقط 30 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میخوای چی بشنوی؟

دوس داری چی بگیم همونو بگو

منم شوهر خواهرم خیلی دوسم داره و براش عزیزم

با اینکه واسم عزیزین،حق توهین و تیکه انداختن و و هر گونه حرف منفی رو به پروفایلم ندارین😘❤️صلوات بفرستین واسشون.رضیت برضائک و تسلیم لامرک❤️✌️🇮🇷اگر صدای کفتار هارا شنیدی شک نکن که شیری بر زمین افتاده است.تا پای جان،جان به فدای رهبرم.خانمِ آقایِ پسر عمو💜۲۹ متر زبون دارم پس باهام بحث نکن چون اونی که میبازه خودتی ماچ به کلت😘ّمخاطب من یکسری ... های نینی سایتین،بقیه که جون منن به دل نگیرن💜میدونم میخوای کمکم کنی ولی من برای تجربه های بیشتر به این سایت سر میزنم پس لطفا زیر ۱۸ سال سعی نکنن که منو راهنمایی کنن🤍ممنون میشم
2731

منم با دامادمون راحت و خوبیم مثل خواهر براش میمونم ، شاید شما زیاد حساس هستید

🇵🇸❤🇮🇷                                                                                                                       دختر ترک🤞

حس بدی نگرفتم ولی خواهرت تو سنی هست که به پسرا جذب میشه

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ