2733
2734

ی پسره بود سال ۹۷ هییییییچی نداشت هییییییچی زیر صفر پول جمع کردم کمکش کردم چشمای وزقی و زشتش رو عمل کرد پای نداری هاش موندم خیانت کرد بم 

یکی سال ۹۹ اومد اونم هیییییییچ هییییییچ فقط ی موتور شرایط کاری سخت همش سرکار پدر مادر جدا شده خرج مادر و خاهرشم میداد اونم خیانت کرد 

یکی هم تازگی اونم معمولی بی چیز اونم خیانت 

چرا هرچی خوبی کردم چوبش رو خوردم ؟؟؟؟؟؟ 

دیگ متنفرم از هرچی مرده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

چون بدترین کار همینه..شما اصلا نباید نشون بدید با هر شرایطی میسازید چون لیاقت ندارن یکسری از مردا،باید خودتونو دست بالا بگیرید تا شرایطای خوب بیان سراغتون همچین ادمایی دیدی که ترحم بر انگیزن فقط فرار کن،این دوتام درس عبرت شد

شما باید بری پیش روانشناس 

که چرا انقدر انتخاب هایی میکنی گه به ضررته و با تیپ شخصیتی ای وارد رابطه میشی که بهت خیانت کنه و ضربه بخوری

من میفهمم اونا ادمای جالبی نبودن ولی اینکه چطور ۳ تا انتخابتون با فاصله کم دقیقا یه نتیجه رو داشته، نکته ای که گفتم رو تصدیق میکنه

ببخشید اینو میگم‌..ولی شاید مشکل از خودته..چرا خودتو دست پایین میگیری‌..ارزش خودتو کم نکن..چرا با همچین‌ آدمایی معاشرت میکنی اصلا‌..تو شاید دنبال آدمای سمی هستی‌..

ببخشید اینو میگم‌..ولی شاید مشکل از خودته..چرا خودتو دست پایین میگیری‌..ارزش خودتو کم نکن..چرا با هم ...

همشون پیش اومدن سر راهم قرار گرفتن یکی همکار بود یکی فامیل یکی هم دانشگاهی