2733
2739
عنوان

کیا اهل کتاب هستن؟؟تازگی ها چی خوندید؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4637 بازدید | 338 پست
😁 والا حق آب و گل  داریم اینجا

اره واقعا 😊 حیف از اون روزا خیلی دوستان خوبی داشتم و هنوز هم دارمشون از اون دوران طلایی 😇

هلوی تابستونی من ، نیکا ی عزیزم ۹ مرداد ۹۶ زمینی شد 🌷
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من از کافه کتاب محله امانت میگیرم بابت هر کتاب هم ۱۵ درصدقیمتش و میگیرن

اما بعضی کتاب ها رو باید داشت من با اینکه برای انتشارات کار میکنم اما خودم بعضی ها رو باید در کتابخونه داشته باشم.

2728
درسته.ملت عشقم خیلی روم اثر گذاشت 

من یبار تو کتابفروشی با صاحب کتابفروشی صحبت کردم بهم گفت ملت عشق رو نخون ..شاید نپسندی

کتاب خوبی هست؟؟وحتوا داره؟

ای جان جهان...جان در تن من چکار دارد بی تو....
عدر میخوام ولی زیاد جالب نیست مدام بگید به کتاب های عامه پسند علاقه ندارید. بهتره بگید به این سبک ها ...

عزیزم 😄 

اسم کتابهای رمان که سیکل خوانندگی معمولا از اینها شروع میشه عامه پسند هست!

البته این به معنای اتیکت بی ارزش بودن به کتاب یا خواننده نیست! بلکه شعور خوانندگی باید سیکلشو طی کنه.. 

اینی که میگم حتی چندوقت پیش استاد قوانلو درموردش حرف زدن..

خودمم با اثار خالد حسینی و صمد بهرنگی و شاهزاده کوچولو و کتابهای تمثیلی مثل قلعه حیوانات شروع کردم.. 

این عامه پسند بودن با اون عام و خلص فرق داره🙃

«بردگی»یعنی‌اینکه:یک‌ شخص دیگر‌ تصمیم بگیرد،تو چقدر و‌ چه اندازه آزاد باشی...برتراند راسل

بچه ها کسی درک یک پایان رو خونده تهش رو به من بگه؟ اون بچهه برا کی بود؟ چرا دوستش خودکشی کرد و چرا دختره ولش کرذ

اون اخرش گفت اگه پدر این پسر رومبشناسی باید بدونی این ورونیکاخواهرشه نه مادرش

چی به چی شد😑

مامانم رفت😔🖤 و من موندم و خاطره هاش🥀دوست داشتی یه صلوات برای مامانم بفرست🙏
2740
بچه ها کسی سمفونی مردگان رو خونده؟؟ خیلی فضای عجیبی داره چندسال پیش خوندم برام یکم سنگین بود دوست ...

خیلی دوسش داشتم

هنوز گاهی به مرگ آیدا و سورمه فکر میکنم

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
معجزه زندگی من...خدایا شکرت
اخرین کتابی ک خوندم چهاراثر فلورانس بود عالی بود

خریدمش،ولی هنوز نخوندم،جالبه؟؟ داستان و ایناست؟

تیکر تولد یه سالگی پسرمه،،، هر شب راااحت بخواب،خدا از چیزی که قراره فردا باهاش روبرو بشی ،خیلییی بزرگتره.  
مزرعه حیوانات عالیه.وقتی خوندمش یاد جامعه خودمون افتادم

منم همین حس رو کردم.... در اصل سرگذشت اکثر جوامعی هست ک انقلاب کردند

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
من یبار تو کتابفروشی با صاحب کتابفروشی صحبت کردم بهم گفت ملت عشق رو نخون ..شاید نپسندی کتاب خوبی هس ...

ملت عشق دو بخش داره. بخش شمس و مولانا قشنگه ولی اون یکی بخشش رو من اصلا دوست نداشتم

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
من دارم آخرین جلد کلیدرو میخونم واقعا جذابه

من از دولت ابادی جای خالی سلوچ رو خوندم و سلوک هم نصف ول کردم نمیدونم چرا با قلم این نویسنده نمیتونم ارتباط بگیرم 

2706