2737
2734
عنوان

رفتارهای مادرشوهرم با پسرمن..

416 بازدید | 11 پست

نمیدونم چرا اینجوریه

ولی از رفتارهاش کاملا مشخصه که از بچه من خوشش نمیاد

از همون کوچولوییش هم همینجوری بودن

کلا ۳تا نوه داره که دوتاش دخترهستن و بچه دخترش

ویه پسرمن 

نوه های دختریش پیش خودش هستن وما شهر دیگه ایم

ماهی یکبار شاید همو ببینیم و تو این دیدار اگر بچه های دخترش باشن کاملااا طرف اونارو میگیره 

یعنی بچه ها باهم دعواشون بشه این خودشو میندازه وسط به بچه من که از همه کوچیکتره چیزی میگه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

بچم شعر بخونه یا واسشون چیزی بگه هیچ واکنشی نشون نمیده

ولی همون لحظه گوشیشو میاره عکس وفیلم اون نوه هاشو نشون من میده قربون صدقشون میره

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یه روز بچم باشوهرم رفت خونشون موند

نمیدونم چیکارش کرده بودن که بچم نصفه شب کلی گریه کرده گفته مامانمو میخوام من از شماها میترسم

ودیگه حتی نگاهشون هم نکرد ...

چون اونا نزدیکشن باهاشون ارتباط گرفته و از اونجایی که به این باور نرسیده بچه ها اختلافاتشون را خودشو ...

اصلا نمیتونه تحمل کنه که حتی تو دعوای لچگونه هم نوه های دختریش ناراحت باشن 

ومن واسم سخته اینکه بچم تو سری خور بشه

هرچند دیگه الان بچم نزدیک ۵سالشه و خودش هم متوجه رفتارها شده متاسفانه

تنها راهش اینه اونموقع ک بچت کاری میکنه بلند بلند قربون صدقش بری و همش دنبالش باشی و بهش اهمیت بدی&n ...

در ظاهر نشون میدادم که واسم این قضیه مهم نیست 

و من به پسرم اهمیت میدادم

ولی اماان از شوهرم 

شوهرم فورا میرفت پسرمونو میگرفت که کار بدی نکنه ولی هیچکس به بچه خواهرش هیچی نمیگفت 

دیگه سکوتمو شکستم دعوا درست کردم تا حد خودشونو حفظ کردن 

2740

یکسال رنگ بچتو نبینه یادمیگیره چطور باهاش رفتار کنه

مامان: بله.....!میدونستی عشق یه مرد مال زنه؟!خب اونوقت اون زن از نظر تو کیه؟مامانم، عشق من مال توئه😍🌱🌻واینگونه من مردم واست💫🧿 پسررررم🧿💫
یکسال رنگ بچتو نبینه یادمیگیره چطور باهاش رفتار کنه

الانم خیلی کم میبینم همدیگه رو 

کلا ادم بامحبتی نسبت به ما نیست 

بیشتر به فکر خودشه و اینکه خونشو چه شکلی کنه چه کلاسی بره کجا تفریح کنه 

الانم خیلی کم میبینم همدیگه رو  کلا ادم بامحبتی نسبت به ما نیست  بیشتر به فکر خودشه و ای ...

خودخواه تشریف داره.

منم همچین مشکلی باخانواده همسرم دارم وبخاطرارامش خودم و بچهام تقریبا هیچ رفت و امدی نداریم .

احترام ب بچهام اولویت من هست و این رفتارو نمیپسندم و همچین ادمایی رو از زندگیمون حذف میکنم

مامان: بله.....!میدونستی عشق یه مرد مال زنه؟!خب اونوقت اون زن از نظر تو کیه؟مامانم، عشق من مال توئه😍🌱🌻واینگونه من مردم واست💫🧿 پسررررم🧿💫
الانم خیلی کم میبینم همدیگه رو  کلا ادم بامحبتی نسبت به ما نیست  بیشتر به فکر خودشه و ای ...

شاید از اول رابطه اش با پسرش سرد بوده ، الانم به شما سرایت کرده 

منم نسبت به خیلیا سرد و بی محبتم

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree