2733
2734
عنوان

کیا اهل کتاب هستن؟؟تازگی ها چی خوندید؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4641 بازدید | 338 پست
من یبار تو کتابفروشی با صاحب کتابفروشی صحبت کردم بهم گفت ملت عشق رو نخون ..شاید نپسندی کتاب خوبی هس ...

بیشتر سبکش عارفانه است.تلفیقی از زندگی شاعر و زندگی یه خانوم در زمان حال میتونی پی دی اف شو از گوگل پلی بگیری 

دانی که چرا راز نهان با تو نگویم؟؟؟طوطی صفتی طاقت اسرار نداری¿¿¿¿¿  
دوستان من میخام ملت عشق و مزرعه حیواناتو بخرم از دیجی کالا  بنظرتون مفیدن؟ میشه کسی ک خونده ی ...

مزرعه حیوانات رو حتما بخر

ملت عشق رو نخوندم

ای جان جهان...جان در تن من چکار دارد بی تو....
2731
سگ ولگرد صادق هدایت آخریش بود..و کتاب های فررند پروری که همیشه مطالعه میکنم...در حال حاضر کتاب ایران ...

گل بانو جان از کجا دانلود میکنی؟

این ستم ها که میکشیم در قفس امروز، تاوان ناسپاسی بود که در باغ میکردیم.
خریدمش،ولی هنوز نخوندم،جالبه؟؟ داستان و ایناست؟

نچ اونقدر که میگن مالی نیست دو فصل اولشو بخون

همش میگه خوبی کن فقط

مامانم رفت😔🖤 و من موندم و خاطره هاش🥀دوست داشتی یه صلوات برای مامانم بفرست🙏
دوستان من میخام ملت عشق و مزرعه حیواناتو بخرم از دیجی کالا  بنظرتون مفیدن؟ میشه کسی ک خونده ی ...

اگ یه زن خونه دار هستی ک حس میکنی یکم منفعل سدی عین شخصیت اصلی کتاب اللا آره. ترجمه ارسلان فصیحی رو دوست داشتم.. اگ عاشق شمس و مولانا هستی آره. 

اما اگه علاقه ای نداری نخون. 

توش چهل قاعده ی شمس رو گفته. 

اون‌یکی هم اگه جامعه و مردم و آرمان های جامعه دغدغه ات هست بخون. قشنگه بامزس

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
عزیزم 😄  اسم کتابهای رمان که سیکل خوانندگی معمولا از اینها شروع میشه عامه پسند هست! البته ای ...

سیکل من با کتابای روانشناسی و کتابای درباره ماوراالطبیعه شروع شد اوایل هیچ اعتقادی ب رمان نداشتم حتی بنظرم وقت تلف کردن میومد ولی بعدها فهمیدم زندگی همین چیزای سادست همین چیزای کوچولویی ک تو رمان ها گفته میشه 

لازم نیست برای بهتر زندگی کردن حتما بریم سراغ فلسفه و حرفای قلمبه البته بعضیا علاقشونه اون بحثش جداست

وای دیجی مالا خیلییی تخفیف داره،عالیه،من ملت عشق رو خریدم و چهار اثر و هزار خورشید تابان

امروز رسید دستم دارم میخونم 

ببین یه پیشنهاد،قبل اینکه کتابی رو بخری،برو توی برنامه ی فیدیبو ،و نظرات رو در مورد اون کتاب بخون،خیلیییی کمکت میکنه،من با خوندن نظرات کتاب ها،از خریدن خیلی از کتاب ها منصرف شدم

تیکر تولد یه سالگی پسرمه،،، هر شب راااحت بخواب،خدا از چیزی که قراره فردا باهاش روبرو بشی ،خیلییی بزرگتره.  

دوستای گلم 😊لطفا ی کتابی معرفی کنید ک ب ادم باد بده ب هر حرف و رفتار ادمای حسود و بی ارزش فور نکنه خود خوری نکنه و در ثانیه جوابشونو شکننده بتونه بده تا خودش اذیت تشه😳

فقط نصرش ساده و روان باشه بتونم بخونم ازاین کتابای حوصله سربر نباشه 

2706