2733
2739
عنوان

کیا اهل کتاب هستن؟؟تازگی ها چی خوندید؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4639 بازدید | 338 پست
 من خوندمش اما جز کتاب های پر محتوا قرارش نمیدم. فقط سرگرم کننده هست

هر طور مایلید.

آقا جون من هرجا چشمم به اسم مبارکت میخوره، اشکم روان میشه، قلبم به درد میاد. میگم  امکان نداره من از درگاهتون دست خالی برم. السلام علیک یاابا عبدالله الحسین(ع) 
هم مزرعه حیوانات خوندم یاد جامعه و افراد خودمون افتادم هم بی شعوری و اینکه خودمم یه بیشعور در بعضی م ...

دقیقا

و اینکه از خیلی رفتارها و آدمها ناراحت نمیشی...انگار بیشعور بودن جزیی از وجود بعضی از آدمها هست

ای جان جهان...جان در تن من چکار دارد بی تو....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آناکارنینا وقتی سیزده سالم بود خوندم یعنی پونزده سال پیش  شاید دوباره برگردم با فهم بیشتری بخو ...

عدر میخوام ولی زیاد جالب نیست مدام بگید به کتاب های عامه پسند علاقه ندارید. بهتره بگید به این سبک ها علاقه دارید یا ندارید. حقیقتش کتابهای داستایوفسکی و تولستوی هم چندان کتابهای خاصه پسندی نیستند. از مشهورترین و پرطرفدارترین های ادبیات روسیه هستن دیگه. 

... ولیکن چاره را امروز زور پهلوانی نیست،رهایی با تن پولاد و نیروی جوانی نیست/در این میدان،بر این پیکان هستی سوز سامان ساز،پری از جان بباید تا فرو ننشیند از پرواز!
شما هم از قدیمیهای سایتی 😊 من از بی نتی اومدم اینجا چه بحث خوبی هم بود لذت بردم 😊😊

😁 والا حق آب و گل  داریم اینجا

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
2731
اره واقعا اخه چرا اون مرده ها بعضیاشون زنده میشدن باز میمردن

وای من فک کردم فقط من اینجوری فهمیدم نگو تنها نبودم

مامانم رفت😔🖤 و من موندم و خاطره هاش🥀دوست داشتی یه صلوات برای مامانم بفرست🙏

مردی به نام اوه

سمفونی مردگان

مرد ۱۰۰ساله‌ای که از پنجره پرید و ناپدید شد (طنز دلنشینی داره)

عشق سالهای وبا

صد سال تنهایی رو هم که پیشنهاد دادن دوستان😁

گفت‌و‌گو در تهران

چه مانده از این شب به‌جز دو لکه غم؟
دقیقا و اینکه از خیلی رفتارها و آدمها ناراحت نمیشی...انگار بیشعور بودن جزیی از وجود بعضی از آدمها ه ...

درسته.ملت عشقم خیلی روم اثر گذاشت 

دانی که چرا راز نهان با تو نگویم؟؟؟طوطی صفتی طاقت اسرار نداری¿¿¿¿¿  
2740
باشه مرسی :) به همین اسم ؟

بله اسمش همینه

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
2706