2733
2734
عنوان

کیا اهل کتاب هستن؟؟تازگی ها چی خوندید؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4649 بازدید | 338 پست
داستان واقعی هست.

بله

داستان زندگی یه استاد تمام رشته جامعه شناسی دانشگاههای آمریکاست که تجربه ها و درس های چند ساله زندگیش رو برای شاگردش تعریف می کنه

برای من که به شخصه از شخصیت های علمی و درجه یک اجتماعی بت میسازم و فکر میکردم دیگه هیچ کم و کسری این جور آدما ندارن و هیچ حسرتی تو دلشون نیست خیلی اثر گذار بود

و اینکه حرف حسابش اینه پیام زندگی چیزی غبر از اینهاست

عالیه بخونش حتما

خدایا تنهامون نزار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دارم کتاب گفتگو با خدا رو میخونم قشنگه 

یه کوچولو توضیحم بده😍

آغوش تو این برکه رو میبره تا دریا شدن/تو ماه تر میشی و باز تکرار میشه مَدِ من/بیا دوباره گم کنیم ساعت و روز و هفته رو/بیا با هم سفر کنیم جاده های نرفته رو
2731
 دو تا کتاب ازش خوندم. موزه معصومیت و زنی با موهای قرمز. اصلا موندم این جایزه ها رو برای چی ب ...

شما هم از قدیمیهای سایتی 😊 من از بی نتی اومدم اینجا چه بحث خوبی هم بود لذت بردم 😊😊

هلوی تابستونی من ، نیکا ی عزیزم ۹ مرداد ۹۶ زمینی شد 🌷
كتاب نيروي حال رو ميخونم كه عاليه

موضوعش چیه؟

آغوش تو این برکه رو میبره تا دریا شدن/تو ماه تر میشی و باز تکرار میشه مَدِ من/بیا دوباره گم کنیم ساعت و روز و هفته رو/بیا با هم سفر کنیم جاده های نرفته رو
کتاب شوهر اهو خانوم و کتاب مانند مرد فکر کن مانند زن رفتار کن رو کسی خونده 

شوهر آهو خانم رو دو بار‌ خوندم

دفعه اول از رو کنجکاوی، دفعه دوم از روی بیکاری😂

بار اول اعصابمو خورد کرد فقط. غیر این چیز خاصی برام نداشت. بار دوم توصیفاتش و شخصیتای نمادینش جلبم کرد. با همه اینا به نظرم یه اثر فوق‌العاده نیست. اما بد نیست یه بار‌ خوندنش.

چه مانده از این شب به‌جز دو لکه غم؟
آناکارنینا هم قشنگه دو جلد هست. فکر کنم بر باد رفته هم خوندید حتمأ.

آناکارنینا وقتی سیزده سالم بود خوندم یعنی پونزده سال پیش 

شاید دوباره برگردم با فهم بیشتری بخونمش

اما بربادرفته نخوندم و نمیخونم به کتابهای عامه پسند علاقه ندارم 

کتابهای روانشناسی و انگیزشی هم هرگز نمیخونم با علایق و سلایقم جور درنمیان

«بردگی»یعنی‌اینکه:یک‌ شخص دیگر‌ تصمیم بگیرد،تو چقدر و‌ چه اندازه آزاد باشی...برتراند راسل
توضیح میدی درباره ش؟ نویسنده ش؟ ببخشید نت نیست سرچ کنم😥

ببخشید اشتباه گفتم جامعه شناسی دین،از همیلتون هست،کتابش تخصصیه اگه تو حوزه ادیان مطالعه داری بخون چون باید ازقبلش پیشینه داشته باشی

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم🌹
چهار اثر فلورانس رو یکی درباره اش توضیح بده؟

شاید یجورایی درباره قانون جذب باشه 

چجوری صحبت کردن و درخواست خواسته ها از خدا و کارما

راه کامیابی 

بازتاب هر چیزیو تو زندگیت میبینی و....

کتاب تاثیر گذاریه...

ملکه زندگیشم...👸🤴
2706