2752
2734
عنوان

کیا اهل کتاب هستن؟؟تازگی ها چی خوندید؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4649 بازدید | 338 پست
شدن کدوم انتشاراتی ؟ کامل ؟ ترجمه اش خوبه ؟

مال من انتشارات نیک فرجام هست. نمیدونم والا کامل هست یا نه اما اصولا همه نسخه ها سانسور داره. ترجمه اش خوبه. مترجمش زهرا الوشی هست

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اونوقت سهم من و الهه ناز پر محتوا هستن؟ 

بله هستن. رمان سهم من وقایع سیاسی زمان رو کاملا ظریف ودقیق بیان کرده

آقا جون من هرجا چشمم به اسم مبارکت میخوره، اشکم روان میشه، قلبم به درد میاد. میگم  امکان نداره من از درگاهتون دست خالی برم. السلام علیک یاابا عبدالله الحسین(ع) 
مغازه خودکشی رو میخونم فعلا ، اخری انسان خردمند بود 

مغازه خودکشی رو دوست دارم یه انیمیشن هم ازش هست دوست داشتی نگاه کن

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
مزرعه حیوانات عالیه.وقتی خوندمش یاد جامعه خودمون افتادم

هم مزرعه حیوانات خوندم یاد جامعه و افراد خودمون افتادم هم بی شعوری و اینکه خودمم یه بیشعور در بعضی موارد وقتی اون کتاب و میخوندم نا خوداآگاه یاد یه سری افراد میوفتادم و فهمیدم کل جوامع امروزی و بیشعور ها تشکیل دادن جز تعداد محدود

دانی که چرا راز نهان با تو نگویم؟؟؟طوطی صفتی طاقت اسرار نداری¿¿¿¿¿  
بله هستن. رمان سهم من وقایع سیاسی زمان رو کاملا ظریف ودقیق بیان کرده

من خوندمش اما جز کتاب های پر محتوا قرارش نمیدم. فقط سرگرم کننده هست

بچه ها کلا سلیقه ها متفاوت هست تو کتاب

و اینکه ممکنه امسال یه کتابی رو نپسندی ولی مثلا سه سال آینده همون کتاب یه کتاب با محتوای خوب باشه

ای جان جهان...جان در تن من چکار دارد بی تو....
چهار اثر فلورانس رو یکی درباره اش توضیح بده؟

به نظرم انقدر هم که میگن عالی نیست دو فصل اول رو فقط بخون

همه حرفشم همینه خوبی کن تا خوبی ببینی حتی اگه بهت بدی کردن تو چند برابر بهش خوبی کن

به تناسخ هم اعتقاد داره همین

مامانم رفت😔🖤 و من موندم و خاطره هاش🥀دوست داشتی یه صلوات برای مامانم بفرست🙏
خب میشه راجع بهش توضیح بدی

در مورد شخصی هست که چهتر فرزند پسر دارند که اسامی شبیه هم دارن هر کدوم از آنها اتفاقی جداگانه در زندگیشون اتفاق میفته که یکی از اونا عاشق خواهر خونده ض میشه اما خبر نداره خواهرش هست داستان به داستانه

عااااشق کتابم،خیلی دوست دارم ،یه مدت بود خیلی فاصله گرفته بودم،تصمیم گرفتم ماهی چهار تا کتاب بخرم برای خودم ، دیدم کم کم خودمو فراموش کردم

تصمیم گرفتم ماهی چهارتا بخرم،از دیجی کالا که خیلی تخفیف داره خریدم،امروز رسید دستم،ملت عشق رو دارم میخونم

لطفا رمانی که واااقعا محشر باشه معرفی کنید،ممنون

تیکر تولد یه سالگی پسرمه،،، هر شب راااحت بخواب،خدا از چیزی که قراره فردا باهاش روبرو بشی ،خیلییی بزرگتره.  
2706