2737
2734
عنوان

📣📣🔔هرکی میخواد تاعید۹۹باربی بشه بیاد📣📣🔔

| مشاهده متن کامل بحث + 2237 بازدید | 278 پست
من تابستونا میرفتم پارک باوسیله های اونجاورزش میکردم خیلی توروحییم تاثیرداشت ولی نمیدونم الان توسرما ...

توی خونه پیاده روی کن. من توی خونه تند راه میرم. یا قبلن که خونمون کوچیک بود اهنگ میذاشتم و نیم ساعت درجا میزدم یعنی اروم میدویدم.. خیلی خیلی خوب لاغر شدم‌ با این کار.. 

شدن...  ــــــــــــــ إِنَّ اللَّهَ يَرْزُقُ مَنْ يَشَاءُ بِغَيْرِ حِسَابٍ ـــــــــــــ
من پیش متخصص طب سنتی رفتم کلی سوال جواب دادم که حتی  قبل از اونا هم بهم گفت هم پوستت خیلی سفیده ...

وای منم بلغمیم... همینجورم... یکم راهنمایی میکنی چ دمنوشایی... چی خوبه...

بسم الله الرحمن الرحیم....          🔴 گروه قرمز                                🔴  وزن شروع90 وزن هدف ۸۵ ... 🔴وزن هدف نهایی60  به امید الله             
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
وای منم بلغمیم... همینجورم... یکم راهنمایی میکنی چ دمنوشایی... چی خوبه...

عزیزم من اینقدر تنبلم که پیگیری نکردم و اصلا نخریدم .

اگه استفاده میکردم که الان وضعم خیلی بهتر بود.لااقل بدنم به رژیم جواب میداد و اینقدر خودکشی نمیکردم تا یک کیلو کم کنم

سلام به همگی😍😍یدونه مامانم که اضافه وزن دارم و تلاش میکنم به وزن نرمالم برسم.چند ماهه رژیم کالری شماری رو شروع کردم و وزنم تو تابستون بین ۸۸ و ۸۷ بود.از دی ماه هم با تاپیک بامداد خمار دارم ادامه میدم وعضو گروه نارنجی هستم.وزنم هنگام شروع مجدد رژیم ۷۳☹️, فعلی ۶۶ و وزن هدف ۶۰.ببخشید اگه امضام محتوای خاصی نداره اما برا خودم یه چراغ روشن تو مسیر سلامتیمه.😍🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹این گلهارو هم تقدیم به کسایی کردم که چشمای خوشگلشون به متنم افتاد.🙏
2740
2706