2733
2734
عنوان

📣📣🔔هرکی میخواد تاعید۹۹باربی بشه بیاد📣📣🔔

| مشاهده متن کامل بحث + 2237 بازدید | 278 پست
برا شکم دراز و نشست و برا پهلو حلقه کمر ززن

اخه میگن سرخود داراز نشست بری ب ستون فقراتت آسیب میرسه درسته؟؟؟

بابت اینی که هستم خداروشکرمیکنم خدایاشکرت ازخدامیخام دل هممونو شادکنه وبه زندگیامون ارامش بده اصلا ازش میخام جوری توخوشبختی غرقمون کنه که حال کنیم😁😜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو همین الانشم خوبی  چه بهتر همونی باشی که خودت میخوای

😭آره ولی چند وقته دیر ب دیر پریود میشم الان شکمم انگار ورم داره حساس شدم تا لاغرکنم

در وهمِ هر دانه، هزار جنگل است. ^^ ☁️🌱
😭آره ولی چند وقته دیر ب دیر پریود میشم الان شکمم انگار ورم داره حساس شدم تا لاغرکنم

منم ازوقتنی فهمیدم تنبلی دارم شکمم روز ب روز جلوترمیاد

بابت اینی که هستم خداروشکرمیکنم خدایاشکرت ازخدامیخام دل هممونو شادکنه وبه زندگیامون ارامش بده اصلا ازش میخام جوری توخوشبختی غرقمون کنه که حال کنیم😁😜
2731
اخه میگن سرخود داراز نشست بری ب ستون فقراتت آسیب میرسه درسته؟؟؟

قبلش باید گرم کنی 5تا 15 دیقه. و بعد اصولی بری. ن اینکه بزور بخوای تو 30 ثانیه 10تا بری

قبلش باید گرم کنی 5تا 15 دیقه. و بعد اصولی بری. ن اینکه بزور بخوای تو 30 ثانیه 10تا بری

حلقه کل بدنو لاغرمیکنه یافقط پهلورو؟؟؟

من تابستونا میرفتم پارک باوسیله های اونجاورزش میکردم خیلی توروحییم تاثیرداشت ولی نمیدونم الان توسرماباز کسی میادیان؟اخه تنهایی میترسم

حلقه کل بدنو لاغرمیکنه یافقط پهلورو؟؟؟

بیشتر پهلوو عضلات شکم. واسه لاغر شدن کل بدن ورزش هوازی مثل شنا و دوچرخه و طناب و دو و یا شنا رو دیوار برید

شروع کن دختر خوب تا بشی مادر خوشتیپ

من زود وزن کم میکنم دوهفته رژیم بودم و پیاده روی میکردم پنج کیلو کم شدم

ولی دیگه اعصاب سر و کله زدن با بچه هامو نداشتم 

همش روز شماری میکنم بزرگ تر بشن بتونم برم باشگاه هیکلم اونی بشه که میخوام😢

شوهرم مسخره م میکنه😩😩

من واقعا خیلی سختم شده حس میکنم اصلا نمیتونم بازم لاغر کنم

منم چند وقته با اینکه غذام کم کردم هچی لاغر نشدم.... ولی میخوام طناب بزنم و پیاده روی و رقص.... غذا کم و فعالیت زیاد.... یه شوک بدم به بدنم... 

بسم الله الرحمن الرحیم....          🔴 گروه قرمز                                🔴  وزن شروع90 وزن هدف ۸۵ ... 🔴وزن هدف نهایی60  به امید الله             

من قدم ۱۶۶ وزنم همیشه رو۶۹ بود توی دو هفته شدم۷۲😖 هدفمم ۶۰ هست.یه برنامه ورزشی هم دارم تو خونه از پیج یکی از دوستان برداشتم الان میزارم

آن بهشتی که همه در طلبش معتکف اند، من کافر همه شب با تو به آغوش کشم...❤
منم چند وقته با اینکه غذام کم کردم هچی لاغر نشدم.... ولی میخوام طناب بزنم و پیاده روی و رقص.... غذا ...

نمیدونم من خسته شدم واقعا از طرفی واقعا وقت و انرژیشو هم ندارم ورزش کنم

تا خدا با من است زمانه با من است .
2706