2733
2734
عنوان

📣📣🔔هرکی میخواد تاعید۹۹باربی بشه بیاد📣📣🔔

| مشاهده متن کامل بحث + 2237 بازدید | 278 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هستم فقط چند روز پشت سرهم عروسی بودم اصلا هم رعایت نکردم که هیچ کلی هم شیرینی و چربی رفته تو این شکمم😭😭😭

از فردا صبح هستم به امید خدا

سلام به همگی😍😍یدونه مامانم که اضافه وزن دارم و تلاش میکنم به وزن نرمالم برسم.چند ماهه رژیم کالری شماری رو شروع کردم و وزنم تو تابستون بین ۸۸ و ۸۷ بود.از دی ماه هم با تاپیک بامداد خمار دارم ادامه میدم وعضو گروه نارنجی هستم.وزنم هنگام شروع مجدد رژیم ۷۳☹️, فعلی ۶۶ و وزن هدف ۶۰.ببخشید اگه امضام محتوای خاصی نداره اما برا خودم یه چراغ روشن تو مسیر سلامتیمه.😍🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹این گلهارو هم تقدیم به کسایی کردم که چشمای خوشگلشون به متنم افتاد.🙏
2731

من هستم فقط چند روز پشت سرهم عروسی بودم اصلا هم رعایت نکردم که هیچ کلی هم شیرینی و چربی رفته تو این شکمم😭😭😭

از فردا صبح هستم به امید خدا

سلام به همگی😍😍یدونه مامانم که اضافه وزن دارم و تلاش میکنم به وزن نرمالم برسم.چند ماهه رژیم کالری شماری رو شروع کردم و وزنم تو تابستون بین ۸۸ و ۸۷ بود.از دی ماه هم با تاپیک بامداد خمار دارم ادامه میدم وعضو گروه نارنجی هستم.وزنم هنگام شروع مجدد رژیم ۷۳☹️, فعلی ۶۶ و وزن هدف ۶۰.ببخشید اگه امضام محتوای خاصی نداره اما برا خودم یه چراغ روشن تو مسیر سلامتیمه.😍🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹این گلهارو هم تقدیم به کسایی کردم که چشمای خوشگلشون به متنم افتاد.🙏

من این تایپکو ذخیره کرده بودم ولی مثل اینکه کسی نیست. گزارش امروز من

صبحونه مثل سابق فقط حجمشو کم کردم

ناهار استامبولی داشتیم که من یه پیش دستی کوچولو خوردم

از ناهار تا شب یه سیب و یه پرتقال برا عصرونه

شامم نخوردم یه لیوان آب پرتقال طبیعی خوردم که کالریش تقریبا ۸۰ تاس

ولی بعدش وسوسه شدم یدونه پفک خورد☹

من کلا رژیم خاصی رو دنبال نمیکنم برنامه ام این هست که همه چی بخورم ولی در حجم کمتر. ریزه خواری هم نکنم که فعلا نتونستم و به همه چی ناخنک میزنم😕

آن بهشتی که همه در طلبش معتکف اند، من کافر همه شب با تو به آغوش کشم...❤
2738
من این تایپکو ذخیره کرده بودم ولی مثل اینکه کسی نیست. گزارش امروز من صبحونه مثل سابق فقط حجمشو کم ک ...

آره کسی نمیاد گزارش بده  نمیدونم رژیمو ول کردن یانه 

منم استانبولی خوردم تویه پیش دستی کوچیک

فقط پفکت😂😂

منم رژیم خاصی نمیگیرم همه چی میخورم ولی کم