2737
2739

سلام عزيزان

امروز شبکه 3 برنامه ای پخش کرد هم ساعت نه و هم ساعت 2  

میگه تا اطلاع ثانوی هر مواد غذایی شامل ذرت به هیچ عنوان مصرف نکنید . میگه این سم اینقدر سرطان زا هست که حتی اگر اتشش بزنیم و بارون بیاد موادش وارد ابهای زیر زمینی بشه خطر ناک هست . اگر پرنده ای این ذرتها رو بخوره دیگه قابل کنترل نیست .

ذرت الوده ۳۵۰هزارتن وارد بازار شده که الوده به سمی بسیار خطرناک هست .

و فقط ۱۴۰هزار تن توقیف شده و میگفت الان نمیدونیم با این مواد خطرناک چکار کنیم و قطعا بقیه وارد کارخونه ها شده .

پفک اسنک ذرت مکزیکی و.... ممنوع

ببین چقدر خطرناکه که خودشون اومدن تو تلویزیون دارن هشدار میدن .

مجریه میگفت مواد تشکیل دهنده محصولی رو که خرید میکنین بخونین اگه ذرت توش بود بریزین دور

میگفت بیشتر معاونای جهاد کشاورزی بخاطر این موضوع دستگیر شدن

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫

نی نی یار بخدا قصد بدی ندارم فقط ترسیدم میخام مامانا مراقب بچه هاشون باشن

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا چقدد طول میکشه تا بکشه؟؟اگ اثرش زوده برم بخرم بخورم از این خراب شده ی جهنمی راحت شم

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم
2742

خاک بر سرشون 

بی عرضه هااااا 

ما کلی خوردیم تا الان 

آدامسی و آدامسی تو مبصر کلاسی تو امتحان فارسی نمره ی بیست میخواستی حالا که شدی رفوزه دلم برات میسوزه گریه نکن زار زار میبرمت شالیزار میفروشمت ۴ هزار ۴ هزار قدیمی خاک بر سر رحیمی رحیمی بیچاره ۴۰۰ تا بچه داره وقتی میره اداره سر کچلش میخواره 
جدید نیس خیلی وقته😑

میدونم ولی خب اون موقع میگفتن گاو ها تلف شدن ولی حالا ویدیو اومده ک مادر و بچه بخاطر پفیلا مردن

2738

ما ذرت خریدیم برا بو دادن و پفیلا کردن 

اوناهم سمی بوده؟ 

آدامسی و آدامسی تو مبصر کلاسی تو امتحان فارسی نمره ی بیست میخواستی حالا که شدی رفوزه دلم برات میسوزه گریه نکن زار زار میبرمت شالیزار میفروشمت ۴ هزار ۴ هزار قدیمی خاک بر سر رحیمی رحیمی بیچاره ۴۰۰ تا بچه داره وقتی میره اداره سر کچلش میخواره 

پس  چرا اومدن تلویزیون گفتن نههههههههههه😡😡😡😡😡😡😡  روغنو چکار کنیم  باور کن همه رو روغن درست میکنن

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
خاک بر سرشون  بی عرضه هااااا  ما کلی خوردیم تا الان

از الان نخور احتیاط کن ما هم دیروز یه کیسه پر پفیلا و پفک و اینا خوردیم ولی الان وحشت کردم

2706