2733
2734
عنوان

تا اطلاع ثانوی ذرت و فراورده های ذرت نخورین😨😨😨😨😨

| مشاهده متن کامل بحث + 294 بازدید | 34 پست

@نی_نی_یار_شب   میشه لطفا این تاپیکو پر بازدید کنی واقعا خبر راسته بذار همه بدونن رعایت کنن من قفل میکنم ک حرف سیاسی نزنن .. من واقعا نگرانم و میترسم شما حداقل ی قدمی بردار 

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
اون فیلمو منم دیدم که تو تلگرام پخش شده ولی بازم غیرواقعی به نظر میاد البته احتیاط شرط عقله

من یه تیکشو تو تل دیدم بعد تو گوگل کاملشو با توضیحات نوشتاریش سرچ کردم دیدم ظاهرن متاسفانه حقیقت داره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ویدیوش دارم .. بیا ببین چند نفر دیگه ام دیدن تلویزیون گفته

اون ویدئویی که تو تلگرام پخش شدو به همراه اون ویس منم دیدم و شنیدم به هرحال ضمن اینکه رعایت میکنم ولی خب به نظرم خبر کذبه

اگه نظرتون مخالف منه به قصد فرو کردن نظرتون ریپلای نکنید چون احتمال رنگی شدنتون هست
2731

دوستان اینقدر نگران نباشید اولا این ذرت دامی است و مصرف انسان ندارد در ثانی در گمرکه واجازه ترخیص ندادند سوما معاونان جهاد در رابطه با فروش غیر قانونی گوشت و مرغ بازداشت شدند .

لطفا شایعهپراکنی نکنید