2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

یوگا فیس انجام بده.آبرسان از دستت نیوفته،حداقل روزی ۸ لیوان آب بخور،ورزش کن‌.خوب بخواب.غذای کم و سالم بخور.ضدآفتاب از واجباته.رنگ موهاتو تیره کن‌.رنگ لباس نود استفاده کن.اکثرا استایل کژوال بزن.

قشنگ ده سال سنت میاد پایین

چه ابرسانی خوبه روزی چند نوبت میزنید

باید چندتا برند تست کنی ببینی کدوم میسازه بهت.من ب همه چیز تقریبا حساسیت دادم الان فقط آبرسان ژوت اونی ک رنگش آبیه مخصوص پوست دهیدراتس بهم میسازه.روزی سه چهاربار صورتمو میشورم وقتی نم داره میزنم.

برند سیمپل هم یه روغن ضد آفتاب داره واسه اشعه گوشی میزنم ب پوستم،معجزه بود واسه لیفت و روشن کنندگی پوست

باید چندتا برند تست کنی ببینی کدوم میسازه بهت.من ب همه چیز تقریبا حساسیت دادم الان فقط آبرسان ژوت او ...

جدی اصلا تاحالا نشنیده بودم همچین چیزیو عکسشو اگه داری میداری بگیرم

دعا کنید حالم خوب شه..🤍
2706