2733
2734
عنوان

بچه ها ابروم رفت 😢

| مشاهده متن کامل بحث + 3154 بازدید | 107 پست
دقیقا اخرشم میگن میتونستی بگی نه ما مجبورت نکردیم 😐

صبر کن عزیزم. درسته 20 سال بچه نیست و میتونه برای زندگیش تصمیم بگیره. اما برای ازدواج زوده. حالا با دایان یا با هر کی دیگه.

چند سال دیگه صبر کن وگرنه احتمال پشیمونیت زیاده.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم خود تو پنج سال دیگه پشیمون شی میای ب بابات میگی‌من‌بچه بودم جوگیر بودم شما چرا گذاشتین‌باید میزدی تو گوشم‌باید حبسم‌میکردی ولی نیمذاشتی و فلان

بارهاااا از این موردا دیدم

2731
ایییییییییییییی عزیزم بخدابهترازدایان گیرت میادااااا البته اییییی وبادایان نبودم بااون جمله آخربودم

😂راحت باش من بحثم اینه بهتر نمیخواد اونو میخوام ولی خانوادم اوففف 😢

2740
ولی خودم میخوام درگیره مشکلاتش بشم بابام چون پدر خاستگارم به گردنش خیلی حق داره و موقعیت خیلی خوبی د ...

وسط مشکلات همه کم میارن هرچند کار پدرت اصلا درست نیس ولی اینطرف خوشبختری اونظرف کلا راه بسته اس

نکن عزیزم بخدا پشیمون میشی این تاریخ رو یادت بمونه......

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

عزیزم یه طناب هست میتونی بری بالا یه طناب هست میری ته چاه چرا ته چاه وقتی میتونی بری بالا؟ یه ذره به ظلمات و تنهایی ته چاه فکر کن

الان هرچی بگین اسی میگه دوستش دارم و میخوامش

این سن اینجوریه احساسی یه عقاید دیگه یه طرز فکر دیگه فکر میکنن همه بدشون میخوان

ولی اگر شانس بیارن درگیر اون چیزهایی ک میخوان نشن میفهمن چقدر تصمیم های مسخره و بدی میگرفتن

عزیزم ما الان چی بهت بگیم خودت باید بفهمی خیرو صلاحت توی چیه

هیچ مادر پدری بد بچشون رو نمیخوان

من به این جمله ایمان دارم شدید

اصلا ب دابان اجازه بدن عمل کنه بعد میخواد بشه بابای بچت؟الان ک کاملا پسر نیس بهش میل جنسی داری؟

نگا کن اجازه عمل داده شده یه عمل انجام شده الان یه عمل دیگه مونده اونم باید انجام بشه بعدشم من بچه دار نمیتونم بشم الان کامل هورمون های بدنش پسره  قرصی که خورده باعث شده حتی صورتشم اون حالت پسرارو بگیره ببینیش اصلا نمیفهمی این ترنس باشه از روی هیکلم کامل پسره فقط یه چیزای کوچیک معلومه که کسی بهش خیلی نزدیک باشه میفهمه