2733
2734
عنوان

بچه ها ابروم رفت 😢

| مشاهده متن کامل بحث + 3154 بازدید | 107 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
😂راحت باش من بحثم اینه بهتر نمیخواد اونو میخوام ولی خانوادم اوففف 😢

من تاپیکهای قبلیت رو خوندم.

متاسفانه باید بگم ذهنیت و افکارت خیلی خیلی برای ازدواج کوچیک و بچگانه است. 

پشیمون میشی. من میفهمم پدرت چه دردی تحمل میکنه اگر تو با دایان ازدواج کنی.

فقط میتونم بگم خود خدا بهت رحم کنه.

2738
الان هرچی بگین اسی میگه دوستش دارم و میخوامش این سن اینجوریه احساسی یه عقاید دیگه یه طرز فکر دیگه ف ...

بله هیچ پدر مادری بد بچشو نمیخواد ولی بابای من چون پدر خاستگارم به گردنش حق داره میخواد سریع منو بده به من که از حقی که روی گردنشه برداشته بشه مگه من ادم نیستم 

توی دبیرستان من اول دبیرستان بودم اون دوم دبیرستان از ۱۶ سالگی من باهم بودیم 

همین جریان رو ترسناک میکنه!

این عشق دوران نوجوونیته. یعنی فقط از سر احساساته. 

یه دختر عادی هم اگر توی 16 سالگی با یه پسر عادی دوست بشه به نظر من نباید به فکر ازدواج باشن.

تو هیچوقت تو یه رابطه جدی با یه پسر عادی نبودی. پس نمیتونی بگی که هیچ کسی رو مثل اون دوست نداری. 

برو دانشگاه. برو سر کار. تازه پنج شیش سال دیگه معنای واقعی عشق رو میفهمی.

مطمئن باش اون موقع خودت به این دورانت میخندی. 

فقط با این پافشاری داری مامان بابات رو پیر میکنی...

من تاپیکهای قبلیت رو خوندم. متاسفانه باید بگم ذهنیت و افکارت خیلی خیلی برای ازدواج کوچیک و بچگانه ا ...

منم میگم بچم  اگه من صبر کنم دایان عملشو کنه کامل باهم باشیم یکم بزرگتر از لحاظ عقلی ذهنی هر چیزی خودم تصمیم بگیرم نه که بگه باید با اینی که من میگم ازدواج کنی من شرایط ازدواج ندارم با این کار بابام اون بنده خداهم در تکاپویه که سریع عملش انجام بشه بیاد با خانوادش با بابام حرف بزنن که سریع تر از اون بتونه منو از دستشون نجات بده خیلی بهم ریختست اوضاع 

همین جریان رو ترسناک میکنه! این عشق دوران نوجوونیته. یعنی فقط از سر احساساته.  یه دختر عادی ه ...

من با پسر عادی هم بودیم ولی تقاضای بی جا داشتن وقتی یکی هیچ چیز از من نمیخواد فقط این که کنارش باشم هرکاری بخاطر من انجام میده وقتی حال روحیمون باهم خوبه چیکار میشه کرد اون از سن ۱۴ سالگی قرص مصرف میکرد به تجویز دکتر افسردگی داشت بخاطر شرایطش اما وقتی باهم بودیم همون قرص و گذاشت کنار و دیگه مصرفش نمیکنه نمیتونم به کسیه دیگه ای حسی داشته باشم که نسبت به اون دارم 

الان تو شرایطی نیستی که تصمیم ازدواج بگیری.

به نظرم بحث دایان رو تموم کن.تا بیشتر از این پدرت حساس نشه.

سرت رو به درس گرم کن و بگو نمیخوام فعلا اصلا ازدواج کنم و میخوام درس بخونم.به زور که نمیتوته شوهرت بده.

دایان رو هم بذار سر فرصت کاراشو انجام بده.

دایان حتی اگه ترنس نبود هم الان سن ازدواجش نیس.

تازه الان بعد عمل باید کم کم رو فرم بیاد و بعد تازه بره سراغ کار و درس و بدست اوردن پول و جمع کردن پس انداز.

انقد عجول نباش.

انقد هم دایان دایان نکن که پدرت حساس شه

2706