2733
2734
عنوان

بچه ها ابروم رفت 😢

| مشاهده متن کامل بحث + 3154 بازدید | 107 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ترنسه اسمی که برای خودش بعد عمل انتخاب کرده دایانه  

ااووه اوووههعه بکش بیرون عزیزم.

بذار تو با مثل خودت ازدواج کنی و اونم‌با مثل خودش یعنی کسی که تغیر جنسیت داده

الان واقعا گرمی متوجه نیستی بعدها پشیمون میشی

خداوندا مرا به وسیله ی فرزند و عزیزانم مورد آزمایش قرار مده🙏      برای عاقبت بخیری پسرم صلوات میفرستی مهربونم❤  
2728

بنظرم اگ عقد نکردط عاقلانه فکر کن بشین بنویس اخلاق های خوبش و بر عکسش. بنویس اون چیزای ک شما حساسی  بنویس اون چیزای ک شما دوست دارید اون دار.بعد با ی مشاور خانواده مشورت کنید بعد تصمیم بگیریدقبب ازدواج از هیچوچیزی چشم پوشی نکن بعد ازدواج باید صبر کنی چشم پوشی کنی.نمیگم کوتاه نیاید میگم چشمات باززززززز کن ببین همه چیووو.انصاف یادت نره رعایت کنی سنت کم حتما با مشاور خانواده مشورت کنید.ب امید خدا همه چیز درست میشه

2740
دقیقا اخرشم میگن میتونستی بگی نه ما مجبورت نکردیم 😐

یعنی این یکی تا ی جاییمو میسوزونه ک ناگفتنش بهتره

خنده بر لب میزنم تا کَس نداند راز مَن...وَرنه این دنیا که مادیدیم خندیدن نداشت...
خوب نمیخوام 😂واسه همین دارم شلوغش میکنم بابای من میتونست یه بچه دیگه بیاره تا نوه داشته باشه دلیل ن ...

کاملا در اشتباهی عزیزم حالا میخوای باور کن یا میخوای باور نکن

خداوندا مرا به وسیله ی فرزند و عزیزانم مورد آزمایش قرار مده🙏      برای عاقبت بخیری پسرم صلوات میفرستی مهربونم❤  
ترنس دو جنسه نیست  ترنس یه روح مردونه یا زنون در جسم زنونه یا مردونست  دوجنسه کسیه که بب ...

ایییییییییییییی عزیزم بخدابهترازدایان گیرت میادااااا البته اییییی وبادایان نبودم بااون جمله آخربودم

پدرت حق داره. زندگی با همچین شخصی پر از سختیه اونم تو جو ایران. بعدش ممکنه برای شما و حتی خودش پشیمونی داشته باشه

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!

ببخشید عمل کنه میتونه رابطه برقرار کنه؟بازم ببخشید آلت جنسی مردانه داره؟

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
خدايا تو بيست سالگي چقد بچه اي ! خب حق داره پدرت  ترنسا زندگيشون بر از مشكله پدرت نميخواد درگ ...

ولی خودم میخوام درگیره مشکلاتش بشم بابام چون پدر خاستگارم به گردنش خیلی حق داره و موقعیت خیلی خوبی دارن داره مجبور میکنه با اون باید باشی من یکی دیگرو دوست دارم برام مهم نیست هرچی میخواد باشه اصلا حق نداره بخواد اینکارو کنه