2737
2739

شوهره من تو يه اداره دولتي رانندس حقوقشونو امسال فقط ١٤٠ هزارتومن زيادكردن

بعد كار ميره اسنپ عصرا

تاحالا هرماه حدود ٤٠٠ ت هزينه بنزينمون ميشد الان كه سه برابر شده دقيقا بايد چه خاكي تو سرمون بريزيم بااين همه قسط😶

نزديكه يكساله اقداميم تاحالا غصه بچه نداشتن ميخورديم الان بايد خداروشكر كنيم بهمون بچه نداده و جلوگيري كنيم

مهربون باشيم 🥰❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من یکی دیگه هیچ وقت آرامشو نمیبینم وقتی عقدیم بخاطر گرونی نمیتونیم عروسی کنیم چ خوشی خواهر بدبخت شدی ...

عزیزدلم غصه نخور خدا بزرگه ان شالله جوری بزنه تو سرشون که اسمشونم فراموش کنن چه برسه بدبختی که سر ما میارن

گلم برو سفر و به امید بزرگی خدا برو سرزندگیت هزینه عروسی رو بزار برای زندگیت و ان شالله که خوشبخت باشی،زندگی ما دست خداست و الا تا حالا نفسمونم گرفته بودن

2742
منم همینطور.. نه خونه میشه خرید نه جهاز.. شوهرم تازه رفته بود مسافر کشی دلم خوش بود با این خبر انگار ...

من دیگه از حرفای اطرافیان خسته شدم ولی کو پول بدبخت شدیم رفت خوردیم ب گرونی هرچی سگ دو میزنیم ب هیچ جا نمیرسیم بابام ک میگه غصه نخور میدونی چنتا جوون هستن ک شرایط تورو دارن تو تنها نیستی چی بگم ک اگه بخام بگم اندازه ی کتاب میشه

میشه برای حاجتم ی صلوات بفرستید😍😍مرسی❤️
شوهره من تو يه اداره دولتي رانندس حقوقشونو امسال فقط ١٤٠ هزارتومن زيادكردن بعد كار ميره اسنپ عصرا ...

کاشکی فقط بنزین بره بالا از فردا اب میخای بخری میگن بنزین رفت بالا گرون شد

آباد باشی ای ایران  آزاد باشی ای ایران  از ما فرزندان خود  دلشاد باشی ای ایران
2740

فردا باید برنج کیلو ۲۰ تومن رو بخریم کیلو شصت هزار تومن ن بهتره دور برنج رو خط بکشیم همون نون و اب فعلا هست باید خداروشکر کنیم 

ارزش ادمای امروز فقط یک ماهه بقیه اش میشی تکرار مکررات ....
سیانور بگیریم دست جمعی بریم جهنم...  فک کنم جهنم ازاینجا بهتر باشه

بخدا از استرس موهای جلو سرم کم شده خدا خودش ی فرجی کنه بدادمون برسه😥

میشه برای حاجتم ی صلوات بفرستید😍😍مرسی❤️
2706