2752
2734
عنوان

یه غذای آسون میگید با برنج

307 بازدید | 29 پست

سلام من آشپزی زیاد بلد نیستم 

برنج خیس کردم 

یه غذا بگید که هم زیاد طولانی نباشه هم خورشتی نباشه برای شام سریع آماده کنم مامانم مریض شده نمیتونه بپزه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دوتا تن ماهی بخر برنجا روبزار بپزه با تن بخورین 

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻

شیر برنج

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 

لوبیا سبز با رب و روغن تفت بده با سیب زمینی سرخ کرده  گوجه  یا هویجم سرخ کن

خدا می گوید نگو بدون آن نمی توانم زندگی کنم ، تو را بدون آن هم زنده نگه می دارم وفصل عوض می شود ، سایه درختانی که سایه می افکنند خشک می شود ، صبر لبریز می شود، یار را که جان و دلت بود غریبه می شود و ذهنت متعجب می شود ، دشمن برمی خیزد و تبدیل به بهترین دوستت می شود ، دنیای غریبی است هر چیزی را که می گویی نمی شود اتفاق می افتد ،می گویی نمی اُفتم ، می افتی ، سقوط می کنی ، عجیب ترینش هم این است می گویی مردم اما زنده می مانی...:)

سیب زمینی و پیاز رنده ریز کن آبشو کامل بگیر تخم مرغ و ادویه بزن کوکو سیب زمینی درست کن سریع و راحت با برنج و ماست بخورید 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی