2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اتفاقا باید همین کارو کنیم شاید اسایش دوباره به زندگیمون برگرده 

من یکی دیگه هیچ وقت آرامشو نمیبینم وقتی عقدیم بخاطر گرونی نمیتونیم عروسی کنیم چ خوشی خواهر بدبخت شدیم رفت

میشه برای حاجتم ی صلوات بفرستید😍😍مرسی❤️
2731
من یکی دیگه هیچ وقت آرامشو نمیبینم وقتی عقدیم بخاطر گرونی نمیتونیم عروسی کنیم چ خوشی خواهر بدبخت شدی ...

منم همینطور.. نه خونه میشه خرید نه جهاز.. شوهرم تازه رفته بود مسافر کشی دلم خوش بود با این خبر انگار آسمون رو سرم خراب شد

یعنی میتونی با کارت سوخت در ماه ۶۰ لیتر بنزین بزنی لیتری ۱۵۰۰ بیشترش آزاده لیتری ۳۰۰۰ 

قبلش چقدر بود..بابای بیچارم بار میبره با ماشینش..بنزین گرون میشه ولی کرایه اش،رو نمیتونه زیاد کنه چون مردم توانایی پرداخت ندارن و کلا بی خیال میشن

جالبه از فردا شروع میکنن اجناسو گرون کردن بعد یه تورم سیصد چهارصدی بعد دوباره میگن بنزین ارزونه باید گرون کرد نمیان تورم را بیارن پایین پیش خودشون اقتصاد دانن

آباد باشی ای ایران  آزاد باشی ای ایران  از ما فرزندان خود  دلشاد باشی ای ایران
2706