2733
2739
عنوان

تاپیک جن 😼😼😼

| مشاهده متن کامل بحث + 2141 بازدید | 103 پست

چند شب پیش خوابیده بودم حس کردم یکی رو تخت پشت سرم خوابیده صدای نفس کشیدنشم شنیدم بعد یه لحظه حس کردم دارم خفه میشم یه فشار قوی هم رو خودم حس کردم با هزار بدبختی تونستم بسم الله بگم ولی همین که بسم الله گفتم اون فشار قوی از روم برداشته شد

این بود ماجرای من و بختکم.

پایان.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خداروشکر من احساس میکنم خونمون جن داره چون یسری وقتها دنبال یه وسیله هستم میرم همه جارو میببنم دقیقا ...

منم خونمون یه جن داره همه رو کلافه کرده باور کن همه از دستش عاصی شدن😥😥😥

دنیا ارزششو نداره خودتو اذیت کنی...مردمو اذیت کن یه حالی میده😹👌
2731
😐😐😐😐😐😐

منم خانم جنه😈😈

وزن اولیه 68  وزن فعلی 55   وزن هدف 55🍓 هر سیاره مدار خودش رو داره که شبیه هیچ‌کس دیگه نیست!                                                                  سحر لحظه‌ایه که بعد از شب طولانی اولین بارقه نور به یه سیاره می‌تابه!                                                                     طلوع در مدار هر سیاره در زمان مخصوص خودش اتفاق میفته و هر کدوم در مسیر مخصوص خودشون به دنبال سحر خودشون هستن …                                            من در جستجوی سحر خودم هستم ...🍓

مادرمن ۷۵ سالشه اون موقهاکه زایمان اولش بودبرق نبوده توشهرستان میگه داشتم دردمیکشیدم بچه بدنیامیومدمیگه انقددردم شدیدبودنمیتونستم برم کبریت بیارم بزنم فانوس روشن کنم همینجوراه ناله میکردم یه زن اومدفانوس گذاشت رفت که ب شکل نامادریم بوده بعده اینکه بچه بدنیامیادصب میشه مادرم میگه به پدرم دسته زن اولیت دردنکنه برام فانوس اوردپدرم مسخرش میکنه میگه چی میگی ماچه میدونستیم امروز بچت بدنیامیادمافانوس نیووردیم بعدمادرم میفهمه که جن بوده وخیلی ازاین جناهم ب چشم اشنامیومدن ب کمکش خودمادرمم سیده ودل پاکه

2738
🤔جن نبوده ک خودت ترسیدی  شبا کلا صدا ها بیشتر شنیده میشه ولی جن وجود داره تو قرآن هست دیگه س ...

نه جن بوده میدونی چرا چون صداش کاملا واضح بود یچی میگم نخندیا ولی ما خونمون قبلا زیرزمین داشته الان پوشوندنشو سیمان ریختن روش چندروز پیش خوابیده بودم سرم رو زمین بود احساس میکردم دونفر دارن حرف میزنن 😨😨😨😨😱😲😲😹

ی دفعه هم بچه تربودم رو مبل خابیده بودم هی ی نفرتوگوشم فوت میکرد فک میکردم داداشمه داره اذیتم میکنه عصبی شدم پاشدم دیدم نیس کل خونه روگشتم هیشکی نبود همه بیرون بودن

انسانم آرزوست..
2706