2737
2734
عنوان

تاپیک جن 😼😼😼

| مشاهده متن کامل بحث + 2141 بازدید | 103 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حیف دسو بالم بستس😂😂😂

تو روحت😂

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
😂 عزیزممم بیا بدمش به تو من نمیخوامش 😔

گمشو خوشگله بی تربیت 😂 والا چ وضعشه

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2728
نه جن بوده میدونی چرا چون صداش کاملا واضح بود یچی میگم نخندیا ولی ما خونمون قبلا زیرزمین داشته الان ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣نمیری الهی 

من خوابگاهم سکته رو میزنم الان 

البته جدا از شوخی (قبل خواب آیه الکرسی و بخون)راحت بخواب بعدش

I'd walk straight through the bullet😏
😂😂😂😂😂واااااای دهنت دختر

😂😂

2738

چند ماه پیش دوتا از لباسای همسرم تو خونه گم شد هرچی گشتم نبود که نبود دیگه یادم رفته بود. تا اینکه تازگی ها یه روز ما از صبح خونه نبودیم شب که برگشتیم لباسا رو یکی تا شده و مرتب یکی هم پرت کرده بودن تو کشو. خونه رو چک کردم مطمینم کسی وارد نشده بود. انقدر ترسیدیم که حد نداشت فقط سعی کردیم فراموش کنیم همچین اتفاقی افتاده

به هر که می‌نگرم در شکایت است، در حیرتم که گردش گردون به کام کیست....
چند شب پیش خوابیده بودم حس کردم یکی رو تخت پشت سرم خوابیده صدای نفس کشیدنشم شنیدم بعد یه لحظه حس کرد ...

یا غوددددااااا 😲من جای تو بودم خودمو میزدم به تشنجی تا دلش بسوزه واسم 😹😹😹😲

وای عزیزم مرسی خیلی خندوندیم شاد باشی 😂❤

فداتم😂😍