2733
2734

کی فیلمو دیده؟

حتما باید کتاب دولت عشق رو بخونیم که فیلم مست عشق رو متوجه بشیم؟ 

میگن بازی پارسا پیروز فر خوب نیست ولی بازی شهاب حسینی خیلی خوب شده؟!

مگه مولانا چشماش آبی بود که پارسا پیروزفر رو گذاشتن برا نقش مولانا؟

اسمم شبیه اسم واقعی هست ولی الکیه.اگر کسی رو که مخالف لایک هست، لایک کردم پیشاپیش عذر میخوام.💔 کاش یه اسمی میذاشتم شبیه اسم واقعی نبود.😔 آخه کاربری اولم هست، نمیدونستم اسم رو نمیشه تغییر داد.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پارسا پیروزفر شمسه

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."  
2731
2740
کتاب دولت عشق یا ملت عشق؟؟

اشتباه گفتم؟! نخوندمش آخه. 😄

اسمم شبیه اسم واقعی هست ولی الکیه.اگر کسی رو که مخالف لایک هست، لایک کردم پیشاپیش عذر میخوام.💔 کاش یه اسمی میذاشتم شبیه اسم واقعی نبود.😔 آخه کاربری اولم هست، نمیدونستم اسم رو نمیشه تغییر داد.

من چند سال پیش ملت عشقو خوندم خیلی خیلی قشنگه،،، فیلمشو هنوز ندیدم خداکنه مث کتابش قشنگ باشه

من خیلی جاها جواب دندون شکن دارم،ولی میدونم بجای دندون ممکنه دل بشکنه،واسه همین میخندم و سکوت میکنم:)
پارسا پیروزفر شمسه

مطمئنی؟

من چند سال پیش ملت عشقو خوندم خیلی خیلی قشنگه،،، فیلمشو هنوز ندیدم خداکنه مث کتابش قشنگ باشه

یه نقد راجع به فیلم خوندم که فیلم در حد داستان واقعی نیست و نتونسته خوب عرفان رو نشون بده.

نه اشتباه میگن مولانا

عه! من فکر میکردم شمسه

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."  
نه اشتباه میگن مولانا

انتظار داشتم نقش اصلی شهاب حسینی باشه.

ولی نقش شمس رو بهش دادن.

البته گفتن بازی شهاب حسینی بهتره و انگار خودش مرکز داستان هست!

2706