2737
2739
عنوان

سیگار تو مدرسه دخترونه🤪

| مشاهده متن کامل بحث + 6015 بازدید | 100 پست
آخه آموزش پرورش چیکار کنه دوست عزیز فروشنده های سیگار نباید به بچه ها سیگار بفروشن

ببین خب اون فروشنده ها واسه من و تو هم هستن پس چرا ما نمیریم سمتشون؟

بخاطر  آموزشیه که توو زندگیمون دیدیم. بخاطر نوع تربیتمونه.

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.
چ انتظاری داری مامانا سرشون گرمه دیزاین و تزیین غذاست واسه کلاس گذاشتن تو اینیستا 😏 باباها دنباله پ ...

از وقتی هم که تو مدارس به قولی یک اکیپ شاخ میشن بقیه بچه ها هم الگو میگیرن تقلید میکنن

آدم شاد زیستی هستم و دیگران رو هم شاد میکنم خدا منو ازتون نگیره😂/کاربر قدیمی از سال 96😎 تا حالا کلی کاربری ترکوندم/تو وضعیت بدی هستم میشه برای درست شدن زندگیم و رو پا موندن زندگیم و اینکه خانوتدم چیزیشون نشه صلوات یا دعا یا.... برام بفرستید❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من 34 سالمه دو تا فحش درست و حسابی رو چند وقت پیش از دوتا دختر راهنمایی ( 12 یا 13 ساله) توو خیابون ...

یاخدا 

چقدر بده 

خدا کمک کنه به نسلهای آینده الان که فکرشو میکنم بخدا گریه‌م میگیره که نکنه نتونم پسرمودرست تربیت کنم 

یا خدایی نکرده گرفتار دوستای بد بشه😭😭😭😭😭😭😭😭

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
خب شاید نوع بیان من اشتباه بود چون پسرا معمولا برای خودنمایی یا نشون دادن این که دیگه بزرگ شدن و.... ...

نمیدونم چی بگم توصیه‌ای هم ندارم چون به خودم هیچوقت هیچی نگفتن ولی خودمم طرف این چیزا نرفتم

یجورایی فک میکنم کله گندگی بچها ارثیه...

عقاید من مال من ؛ عقاید شما مال شما . اگر اختلاف نظری هست نیازی به توهین و گزارش زدن نیست مستقیماً بگو ! 
2742
ببین خب اون فروشنده ها واسه من و تو هم هستن پس چرا ما نمیریم سمتشون؟ بخاطر  آموزشیه که توو زند ...

👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

زورکی که نمیفروشن زیر گلوی کسی هم چاقو نمیزارن

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
ببین خب اون فروشنده ها واسه من و تو هم هستن پس چرا ما نمیریم سمتشون؟ بخاطر  آموزشیه که توو زند ...

نوع فشار روحی هم هست در کل خیلی تو مدارس اطلاع میدن راجب سیگار و قلیون اما کو گوشه شنوا آدم وقتی یک چیزی رو یک بار تجربه کرد ولش نمیکنه شما یک بار پیتزا بخوری دوباره دلت می خواد حتی اگر یک تیکه کوچیک باشه

آدم شاد زیستی هستم و دیگران رو هم شاد میکنم خدا منو ازتون نگیره😂/کاربر قدیمی از سال 96😎 تا حالا کلی کاربری ترکوندم/تو وضعیت بدی هستم میشه برای درست شدن زندگیم و رو پا موندن زندگیم و اینکه خانوتدم چیزیشون نشه صلوات یا دعا یا.... برام بفرستید❤️
یاخدا  چقدر بده  خدا کمک کنه به نسلهای آینده الان که فکرشو میکنم بخدا گریه‌م میگیر ...

منم همین نگرانی رو راجع به دخترم دارم. 

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.
2740
👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏 زورکی که نمیفروشن زیر گلوی کسی هم چاقو نمیزارن

درسته در کل نباید به بچه ها بفروشن..... 

خب این بر میگرده به تربیت و گوشی خریدن برای بچه ها تو سن کم بیش از حد آزاد گذاشتن یا بیش از حد محدود ...

بنظرم ربطش به گوشی خیلی کمتره 

الان همه گوشی رو دارن اگه گوشی نداشته باشه هم از سر محدودیت بیش از حد باز همون آش و همون کاسس

همش خانوادس

چرا من اینطوری نشدم؟

نه دوست پسر داشتم نه سیگار کشیدم نه ....

تربیت خانوادگی واقعا مهمه

🌈 ایران خانم... یه روز دوباره میخندی 🖤 
چندوقت پیش رفته بودیم تیراژه تو کوچه بغلیش چندتا دختر و پسر دبیرستانی داشتن مواد میکشیدن ساعت ۱۲شب😑 ...

وای یا خدا. 

اصلا پد و مادر دارن؟ باور نمیکنم دختر پدر و مادر دار اینطور باشه

خدایا بچه مو به تو سپردم.

یاخدا  چقدر بده  خدا کمک کنه به نسلهای آینده الان که فکرشو میکنم بخدا گریه‌م میگیر ...

پسر ها در کل که بیشتر در معرض خطر چون خانواده ها میگن پسره آزادش میزارن بی بند بار میشه اون وقت میاد مدرسه با بقیه می گرده

دوستان فمینیستی حالا هی میخوان بگن ترازو مردو زن یکیه 

تو هر تاپیکی میری موضوع اصلی یه چیز دیگه اس اما واسه یه چیز دیگه بحث میکنن 

مث دیشب سر یه عکس که نتی هس یا ن 40 صحفه بحث بود 

نوع فشار روحی هم هست در کل خیلی تو مدارس اطلاع میدن راجب سیگار و قلیون اما کو گوشه شنوا آدم وقتی یک ...

فشار روحی هم تاثیر میزاره  من ۱۷سالم بود ی شب تا صبح دوپاکت سار کشیدم ولی همون شد و تموم چون اونموقع خیلی شرایط زندگیمون بد بود اون شب فقط فک کردم و از فرداش رو پای خودم واستادم

2706