2703
2553
عنوان

سیگار تو مدرسه دخترونه🤪

5690 بازدید | 100 پست

از دم مدرسه راهنمایی که می رفتم یکم بالاتر از مدرسه 3 تا دختر با فرم همون مدرسه در حال سیگار کشیدن دیدم خانواده های محترم یکم بیشتر حواستون رو به بچه هاتون بدید نیاز نیست چکاب کامل کنید بچه رو یا باهاش لجبازی کنید که بره سمت اون چیز اما حواستون بهشون باشه واقعا اگر پسر بودن یکم قابل درک تر بود آخه دختررر.... 

آدم شاد زیستی هستم و دیگران رو هم شاد میکنم خدا منو ازتون نگیره😂/کاربر قدیمی از سال 96😎 تا حالا کلی کاربری ترکوندم/تو وضعیت بدی هستم میشه برای درست شدن زندگیم و رو پا موندن زندگیم و اینکه خانوتدم چیزیشون نشه صلوات یا دعا یا.... برام بفرستید❤️

اینا همش از روشنفکری های بیجامیاد و ازادی های بیش از حد بعدم برمیگرده به خانواده و تربیتمون توراخدا مواظب عزیزانمون باشیم

خدایا به زن هایمان حیا وبه مردانمان غیرت عطا بفرما.تا زندگی های همه خواهران و برادرانم از ادم تا خاتم باصلح وصفا وعشق پایدار بمونه 🙏🙏🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

معتادان آینده😔

خیلی از دخترا سیگار رو نشونه روشن فکری میدونن، اما خییییلی زشته دست یه دختر سیگار باشه

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜

همین نگاه متفاوت جامعه هست که باعث خیلی چیزها میشه. سیگار برای اون سن چه دختر چه پسر غیر قابل توجیح هست. ولی متاسفانه مدرسه ها فاسد شدن. کاش فقط به سیگار ختم میشد

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺

من دیروز بین فاطمی و ولیعصر پیاده می اومدم قشنگ سه تا دختر دیدم راحت سیگار بدست راه می رفتن.

عادی شده انگار.

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.

هیچ فرقی نمیکنه دختر و پسر 

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
2714
دختر و پسر. نداره ناهنجاری ناهنجاریه 

درسته اما تو پسر ها بیشتره و خب مشکل از فروشنده هاست که به بچه نوجوون سیگار میدن اگر بهشون نفروشن که نمی تونن کاری کنن

آدم شاد زیستی هستم و دیگران رو هم شاد میکنم خدا منو ازتون نگیره😂/کاربر قدیمی از سال 96😎 تا حالا کلی کاربری ترکوندم/تو وضعیت بدی هستم میشه برای درست شدن زندگیم و رو پا موندن زندگیم و اینکه خانوتدم چیزیشون نشه صلوات یا دعا یا.... برام بفرستید❤️
من دیروز بین فاطمی و ولیعصر پیاده می اومدم قشنگ سه تا دختر دیدم راحت سیگار بدست راه می رفتن. عادی ش ...

انقدرم دود سیگاراشون بوی گند میده معلوم نیست توشون چیه؟ 

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜

دختر و پسر نداره 

قبلا برام عجیب و سخت بود ولی الان میگم شرایط جامعه عوص شده

سیگارش به خودش مربوطه

قطعا یه خلا عاطفی تو زندگیش داره که سمت سیگار کشیده شده

هر کدوم از ما شاید اگه جای اونا بودیم بدتر بودیم

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2706