2733
2734
واقعاهمینطوره اخه درسته زن سپهرعکسهای خشکل ازخودش میذاره بالباسهای خوشکل وباز اما هیچکس حق نداره عکس ...

دقیقا 

هزار زن متاهل دیگه هم هست که اینطور عکسایی میزاره ولی این یکی واقن حال آدمو بد میکنه معلوم نیست هدفشون ازین کثافت کاریا چیه

میخوان این کثافت بازیارو عادی جلوه بدن 

خدایاشکرت❤️✨
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای پس پیج اصلیه خاک برسربیشعور واقعا مردم ردداون خجالتم خوب چیزیه این یک زن متاهل بادوتابچه رو هم ا ...

زیاد خودتو اذیت میکنی

جدی نگیر این فضا رو

اینا دنبال جذب فالوورن

اگه کسی هم قرار بود بهش بربخوره سپهر حیدری یا خودِ آرامه ک هیچ ری اکشن منفی نداشتن

من افتادم توی یه چاهِ پنج متری و تو،،،یه طناب سه متری برام انداختی پایین....بگم نیستی، دروغ گفتم...بگم هستی، خیلی کمه):                                                         برایت نوشته بودم که از وضع موجود به ستوه آمده‌ام و در فکر نجات دادن خود هستم؛ زمان زیادی گذشت، اما حقیقت این است که مفهوم «نجات» حتی نزدیک هم نشد به این امپراطوری خاکستر و ویرانی.
2731
ببخشید ولی خود آرام پست های دیاباته رو تو استوریش ریپلای میزنه ها     مردم بدبخت این وسط ...

اخه منظورم ازمردم همون دیاباته هست  منظورم مردم  خودمون  نیست یه اصطلاحه عزیزم  واقعا ریپلای میزنه؟اخه برای چی چرابرای خودش شایعه درست میکنه😑

زیاد خودتو اذیت میکنی جدی نگیر این فضا رو اینا دنبال جذب فالوورن اگه کسی هم قرار بود بهش بربخوره ...

اصلابرام مهم نیست چی میگی ابجی من اصلاحتی فوتبال دوستم نیستم ونگاه نمیکنم فقط برام جالب وعجیب بودخواستم ببینم جریان چیه اذیت وجدی گرفتن چی آخه همبن دیاباته که اسمشواوردم حقیقتاحتی نمیدونم مال چه کشوریه این دختره ارام روهم  دنبال میکنم چون ازتیپ وقیافه وهیکلش خوشم میاد🤣😁

برای اونایی که فوتبالی نیستن میگم سپهر حیدری بازیکن دهه ۸۰ ۹۰ تیم پرسپولیس بود که گلاییم‌زده زنش مدل شده هی زارت زارت عکس و فیلم میذاره با لباس باز شیخ دیاباته قبلا حدود یکسال بازیکن استقلال بود بعد رفت پرسپولیس که اونجام زیاد نموند 

قبلا میگفتن دیاباته پیج اینستاگرام نداره بقیه فیکن حالا نمیدونم اینم فیکه یانه حالا خواسته داشته باشه. از این اخلاقا شیخ دیاباته نداشت من مشکوکم راسیتش اخلاق حرفه ای همیشه از خودش نشون داده شاید خورده تو سزش 

مردا درکل خر زن خوشگلن  

اخه منظورم ازمردم همون دیاباته هست  منظورم مردم  خودمون  نیست یه اصطلاحه عزیزم   ...

برای تبلیغ احتیاج دارن ب فالوور

دیه باته هم چیز خاصی نگفته تو فرهنگ خودشون

شاید به رگ غیرت ما برخورده

یه جا ک واسش نوشته بود best singer(بهترین خواننده٫ک خدایی واقعا اینطور نیست)

یه جا هم یکی از عکسایی ک آرام با دست براش قلب کشیده بودو ریپلای کرده بود تشکر کرده بود

اینا همش شو واسه جذب فالوور

الان ملت ریختن پیج سپهر حیدری ببینن طلاق گرفته یا ری اکشنی داره یا نه،ولی اون فقط آکادمی دبی و اخذ اقامت به مدیریت خودشو استوری میذارع

همششش تبلیغ

پول چ ها ک نمیکنه

من افتادم توی یه چاهِ پنج متری و تو،،،یه طناب سه متری برام انداختی پایین....بگم نیستی، دروغ گفتم...بگم هستی، خیلی کمه):                                                         برایت نوشته بودم که از وضع موجود به ستوه آمده‌ام و در فکر نجات دادن خود هستم؛ زمان زیادی گذشت، اما حقیقت این است که مفهوم «نجات» حتی نزدیک هم نشد به این امپراطوری خاکستر و ویرانی.
برای اونایی که فوتبالی نیستن میگم سپهر حیدری بازیکن دهه ۸۰ ۹۰ تیم پرسپولیس بود که گلاییم‌زده زنش مدل ...

من جز وریا غفوری هیشکی رو فالوو ندارم تو بازیکنا

ک ایشون هم این پیج دیاباته رو فالو داره

فک نکنم فیک باشه

تا جایی ک میدونم پیج دیابته نیس

ببینه خانمه فالو دارتش؟نه

درمان واژینیسموسسلام😊به مدت ۱۱ ماه واژینیسموس (ترس از نزدیکی)داشتم،هزار و یک راه رو رفتم درمان نشدم متاسفانه،اما بلاخره خدا نگاهی بهم انداخت و من با کانالhttps://t.me/vaginismusتو تلگرام اشنا شدم و بدون هیچ هزینه ای درمان شدم،مطمئنم عزیزانی که این مشکل رو دارن با کمک این کانال درمان میشن امکان نداره که درمان نشید، اصلا ناامید نشید 💞