1464
1411
عنوان

استرس دارم

126 بازدید | 32 پست

سلام خانوما ب مدت پنج ماهه  ک استرس تپش قلب و درد قلب دارم از وقتی ک قلبم درد گرفت استرس و اضطراب گرفتم خسته شدم دیگه... از زندگی کردن افتادم کسی تجربه ای داره کمکم کنه؟ 

من خودم یه ادم بسی استرسی هستم

غصه نخوریه چیزاییم توداری ک مانداریم مثل..."عقده"😏😏.خداجونم مرسی به خاطرهمه چیز😍😍😘.منوعشقم👫💑❤💘اومدی توزندگیم زندگیم زیباترشد.خدایابه آرزوهام قول رسیدن دادم توکمک کن بدقول نشم😘😘😘😘😘😘🙏🙏🙏🙏🙏🙏

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

1484

منم همینم.ولی خودمو میزنم به بیخیالی

حتما برو دکتر

🔴🔵🔻🔺به نام خداوند بخشنده بخشایشگر💛ستایش مخصوص خداوندی است که پروردگار جهانیان است💙خداوندی که بخشنده و بخشایشگر است و رحمت عام و خاصش همگان را فرا گرفته ❤خداوندی که مالک روز جزاست.💚پروردگارا! تنها تو را می‌پرستیم؛ و تنها از تو یاری می‌جوییم.💗ما را به راه راست هدایت کن..🙏راه کسانی که آنان را مشمول نعمت خود ساختی😇؛ نه کسانی که بر آنان غضب کرده‌ای؛ 😡و نه گمراهان😔.
من این شکلی بودم دو ماه پیش تنگی نفسم گرفتم شما اکو قلب و نوار انجام دادیه؟

آره سه بار نوار قلب  یک بارم اکو قلب دکتر گفت قلبت هیچ مشکلی نداره مال اضطرابه ولی دستم خودم نیس از خونه نمیتونم بیام بیرون اینقدر ک استرس دارم

8
چ دکتری رفتی چ داروهایی داد....منم ۱۹ سالمه 

اول اینکه من مشکل ناراحتی معده داشتم . پیش دکتر داخلی میرفتم ، بعد آندوسکوپی اینطوری شدم ، همون دکتر خودم برام قرص پروپرانول و ضد استرس ک امش یادم نیست تجویز کرد بهتر شدم +اسپری 😀

کی میشه تو بغل عشقم باشم😔
ب نظرتون پیش روانشناس برم؟

روانپزشک برو

🔴🔵🔻🔺به نام خداوند بخشنده بخشایشگر💛ستایش مخصوص خداوندی است که پروردگار جهانیان است💙خداوندی که بخشنده و بخشایشگر است و رحمت عام و خاصش همگان را فرا گرفته ❤خداوندی که مالک روز جزاست.💚پروردگارا! تنها تو را می‌پرستیم؛ و تنها از تو یاری می‌جوییم.💗ما را به راه راست هدایت کن..🙏راه کسانی که آنان را مشمول نعمت خود ساختی😇؛ نه کسانی که بر آنان غضب کرده‌ای؛ 😡و نه گمراهان😔.
آره سه بار نوار قلب  یک بارم اکو قلب دکتر گفت قلبت هیچ مشکلی نداره مال اضطرابه ولی دستم خودم نی ...

خب دیگه خداروشکر اخه من این علائم رو داشتم اکو گرفت گفت درصد خفیف افتادگی دریچه داری ک بین خانوما شایع هست قرص و دارویی هم استفاده نمیکنم فکر و خیال کم کردم الان خوبم 

1476
[QUOTE=112345800]اول اینکه من مشکل ناراحتی معده داشتم . پیش دکتر داخلی میرفتم ، بعد آندوسکوپی اینطور ...

ایشالله ک خوب میشی عزیزم میدونم سخته ، ولی هین الان دست ب کار شو زنگ بزن مطب دکتر قلب واسه امروز یا فردا وقت بگیر

کی میشه تو بغل عشقم باشم😔
1508