1507
1521
عنوان

سقط داشتم بیاین

80 بازدید | 10 پست

خانوما من ۲۷مهر سقط داشتم بعدش بقایا موند دکتر قرص متیل آرگوین داد ۲۰ تا همرو خوردم ب خون ریزی نیوفتادم از موقع سقطم تاحالام پریود نشدم چیکار کنم کسی تجربه داشته لطفا بیاد راهنمایی برم دکتر بازم ؟

کارد بزنی بهم غم و دل‌گیری میپاشه:)
20 تا قرص خوردی هنوز خونریزی نکردی؟ عجیبه

دقیقا همین متعجبم کرده زنگ زدم دکترم میگ موردی نداره میشی بالاخره خب من بهش گفتم اگ بقایا بمونه ک خطرناکه بد دکتره گفت بیا کورتاژ ناراحتی نمیدونم چیکار کنم 

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

متوجه نشدم الان مشکلت پریود نشدنته یا دفع نشدن بقایا؟ اگه بقایا داری هنوز احتمالا باید کورتاژ کنی

مشکلم پریودمه چون بقایا سه ونیم میل دارم دکتر گفت با پریود دفع میشه نمیدونم والا حرف کی درسته 

1473
مشکلم پریودمه چون بقایا سه ونیم میل دارم دکتر گفت با پریود دفع میشه نمیدونم والا حرف کی درسته 

من خودم 42 روز بعد از کورتاژ پریود شدم، یکم طول میکشه تا بدنت دوباره به روال عادیش برگرده

فعالیت کن، طناب بزن، ورزش کن. دمنوش دارچین، زنجبیل و عسل بخور. اینا تاثیر گذاره روی خونریزی

من خودم 42 روز بعد از کورتاژ پریود شدم، یکم طول میکشه تا بدنت دوباره به روال عادیش برگرده فعالیت کن ...

چقد بقایا داشتی گلم من سونو شکمی دادم زده بود زخامت رحم ۱۱‌.۵میلی میتر 

1432

ببین من ۲۳ مهر با میزو سقط کردم ۲/۵ س سی بقایا داشتم دو روز بعد سقط افتاد حالام در حد ذره های سیمان بقایا دارم که با پریود گفت دفع میشه فعلا ام پریود نشدم

من نمیدونم ۳/۵ میل بقایا یعنی چی ولی برا من که دفع کردم حدودا ۲سانت در یک سانت بود و بنظرم بزرگ بود و اگه دفع نمیشد حتما عفونت میکردم