2737
2739
عنوان

اقایون و خانما هردو نظر بدن نظر همه برام رو چشمم جا داره.

| مشاهده متن کامل بحث + 556 بازدید | 40 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید خودمو نگم . شایدم خودم باشم. بنظرت اینجوری حرف زدن خوشحالت میکن‌ه‌

همدردی باادم افسرده باعث میشه اون بیشتر افسرده شه این یه واکنش طبیعیه تنهاکاری گ باید کرد اینه که جلو کاراشو بگیری ولی اهمیتی ندی ناراحت نشی گریه نکنی بااعصابنیت برخورد کنی همونطور وقتی ک کسی ناراحته دست روی شونش میزاری بیشترشروع میکنه به گریه کردن چون شما انگار داری میگی حق دای درکت میکنم اره منم بودم ناراحت میشدم ناراحتیت بجاعه ... اینطوری نیست افسردگی چیزیه ک باید طرفو باخودش درگیرکنی ک بفهمه باید خودشو ازبدبختی بکشه بیرون وخودش باشه گاهی وقتا بخاطرتوجه مردم افسرده میشن چون وقتی غمگینن بقیه بیشتربهشون توجه میکنن وتوقعشون میاد پایین حتی کسی ک میخاد بمیره فکر اینه بعدمرگش کیا غمگین میشن چ عکس العملی نشون میدن صرفا جهت راحتی نیست عمقی ترنگاه کنی فقط بخاطر بقیس بقیه

قلبمو شکست..روزها..ماه ها... بم بی توجه بود... کسی که عاشقش بودم..یروز که اصلا جواب زنگامو نمیداد بادوستاش پارتی گرفته بود...نوشتم:یروز توعصبی من بیخیال تو ناراحت من بیخیال توبی تاب من بی خیال یروزم نوبت تو میشه هی زنگ بزنی جواب ندم پیام بدی جواب ندم...اون زمان بهم پوسخند زد..چون میدونست چقد عاشقشم و مطمئن بود نمیشه من بهش بی توجه باشم...شروع شد ..اینبار هربار منو میشکست دیگه خودمو جمو جور نمیکردم...غرق بودم تو افسردگی تو غم 

من وقتی همسرم خیانت کرد رفت پول پیشم خورده بود ۴۰ میلیون بدهکار بودم هم خیانت هم نداری هیچ کس هم بهم کمک نکرد غیراز خدا   آلن بعد از دوسال همه چی دارم بچه هام خونه کار   پس زود نباز بجنگ بدون اینهم میگذرد. بخدا بعد از مدتی اون چیزی که می خواهی برات بیارزش میشه از افسردگی دربیا برو دنبال خوشبختی

2728
همدردی باادم افسرده باعث میشه اون بیشتر افسرده شه این یه واکنش طبیعیه تنهاکاری گ باید کرد اینه که جل ...

خب اگه طرف غم غصه هاش برای کسی مهم نباشه.

و حتی براش مهم نباشه که بمیره چی میشه

2740

قرآن بخونید با معنی ... من هروقت دلم میگیره وضو میگیرم میشینم رو به قبله قرآنو باز میکنم هر صفحه ای اوند عربی و فارسیشو میخونم ..اصلا انگار آرامبخش بهم تزریق میکنن

این آسون ترین راهه. همه یه وقتایی خسته میشن از همه چی و دلشون میخواد برای مدتی نباشن. اما متاسفانه این امکان وجود نداره. 

زندگی یعنی همین. مثل این میمونه وسط میدون مسابقه وقتی از حریف ضربه خوردیم بگیم من یه مدت نمیخوام بازی کنم!!! 

همچین آدمی هیچ وقت موفق نمیشه. اونی موفق میشه که بعر هر ضربه بلند میشه و قوی تر از قبل ادامه میده. 

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚
خب اگه طرف غم غصه هاش برای کسی مهم نباشه. و حتی براش مهم نباشه که بمیره چی میشه

هیچکس غم کسیو نمیخاد ببینه منتها مردم مثل شماها فکر نمیکنن منم افسرده بودم پیش بینی بدترین کاره من یگاری میکنم ک باخودم میگم قراره این عکس العملو ببینم ولی نمیبینم ممکنه بهترم باشه ولی اونی نبوده ک پیش بینی کردم و باعث میشه غمگین شم مثلا من یکیو صدا میزنم میگه جانم یابله خیلی لحن ملایم ولی من منتظر بودم بگه جونه دلم وقتی نمیگه میگم پس براش مهم نیستم..

وقتی یکی میاد دردودل میکنه انتظار داره طرف گریه کنه بغلش کنه عین پروانه دورش بچرخه یا یسری حرفا بهش بزنه ولی اینطوری نیست گاهی وقتا بلدنیستیم اروم کنیم بلد نیستیم نشون بدیم گ اره حالت مهمه گ اره واسم ارزش داری برای مثال کسی ک میخاد واقعا بمیره بی خبر ازهمه چیزو کس یهویی خودشو میکشه وتمام اینکه کسیو درجریان میزاره اروم اروم میره شاید یکی متوجه اش بشه مثلا ازجایی میخاد بپره دوساعت لفتش نمیده کسی ببینه یا کسی اقدامی برای نجاتش بکنه ...توی ناخودآگاهش فقط میخاد یه ترس برای اطرافیانش درست کنه ک دوسش داشته باشن وبیشتر بهش اهمیت بدن...خوده من وقتی مریض میشدم پدرم نوازشم میکرد اهمیت میداد ولی روزای دیگه هیچوقت دیده نمیشدم حتی کتک میخوردم...ارزوم این بود هی مریض شم هی مریض شم ...بعدش دیدم افسردگی بهتره وقتی غمگینم وناراحت بیشتر بم توجه میشه ولی این راهش نیست..‌. میخاستم بامرگم دل کسایی ک بم بدی کردن یا بی توجهی رو بشکنم ولی دیدم چقد؟۱ سال؟۲ سال؟۱۰ سال؟چقد زجرمیکشن؟تموم میشی میری میمیری بعدیه مدت همه فراموشت میکنن... پس تصمبم گرفتم شاد شم بخندم پیشرفت کنم زندگیمو بسازم  و باخوشبختیم باجایگاهم حسرت بخورن  هرروز وهرروز چشم توچشم شن و هرروز درگیرشن و هرروز بیشتر پشیمون شن و منم روز به روز بیشتر زندگیم شاد میشه

قلبمو شکست..روزها..ماه ها... بم بی توجه بود... کسی که عاشقش بودم..یروز که اصلا جواب زنگامو نمیداد بادوستاش پارتی گرفته بود...نوشتم:یروز توعصبی من بیخیال تو ناراحت من بیخیال توبی تاب من بی خیال یروزم نوبت تو میشه هی زنگ بزنی جواب ندم پیام بدی جواب ندم...اون زمان بهم پوسخند زد..چون میدونست چقد عاشقشم و مطمئن بود نمیشه من بهش بی توجه باشم...شروع شد ..اینبار هربار منو میشکست دیگه خودمو جمو جور نمیکردم...غرق بودم تو افسردگی تو غم 
2706