2733
2734
عنوان

اقایون و خانما هردو نظر بدن نظر همه برام رو چشمم جا داره.

| مشاهده متن کامل بحث + 556 بازدید | 40 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثلا چی

پایین تر نوشتم براتون ..

وقتی معنی قرآن رو میخونی و میفهمی کسی هست که به جای  کل دنیا  دوستت داره و از قضا خیلی هم قدرت داره آرامش میگیری .‌ من خودم به شخصه قرآن آرومم میکنه یا زیارت ..

اما شما باید تو روح خودت جستجو کنی ببینی با چی احساس آرامش میکنی .. 

یه دوره ای از زندگیم به بن بست رسیدم تنها کسی که دستمو بی منت گرفت خدا بود ..

خب اول باید دلیل افسردگی تون معلوم بشه ، 

دلیل که معلوم بشه متناسب با اون میشه راهکار داد

مثلا افسردگی ناشی از طلاق راهکارش با شکست مالی فرق میکنه 

نگین بدون دلیل اینجوری شدین که قابل باور نیست. !

2731
راونشناسی؟

نیستم یه ادمی بودم ۱۷ سال افسردگی داشتم و هیچ دکتری وقرصی کمکم نکرد تاوقتی ک خودم به خودم کمک کردم وخود کفا شدم وترساموریختم دور ترس ازتنهاشدن ترس ازدست نداشتن عزیزانم ترس از حرفای بدی ک بهم زده بشه ندس ازاینکه بهم بگن تو بدی تو تکمیل نیستی تونابالغی این ترسا تومن بود ترس بی هویتی حس میکردم هویتی ندارم ولی فهمیدم هیچی ترسی نداره و وقتیم به این نتیجه رسیدم ک کلی زجرکشیدم وغمو غصه تهش یهویی یروز خود به خود عوض شدم انگار دیگه ازااین افسردگی خسته شده بودم بااینکه داشت خوب جواب میداد تصمیم گرفتم برای خودم زندگی کنم باخودم گفتم میسازم زندگیمو خوش میشم هرکس درکنارم بود اونم توشادیام سهیم میشه هرکسم نبود به خودش ظلم کرده ن بمن چون من درهرصورت شادم 

قلبمو شکست..روزها..ماه ها... بم بی توجه بود... کسی که عاشقش بودم..یروز که اصلا جواب زنگامو نمیداد بادوستاش پارتی گرفته بود...نوشتم:یروز توعصبی من بیخیال تو ناراحت من بیخیال توبی تاب من بی خیال یروزم نوبت تو میشه هی زنگ بزنی جواب ندم پیام بدی جواب ندم...اون زمان بهم پوسخند زد..چون میدونست چقد عاشقشم و مطمئن بود نمیشه من بهش بی توجه باشم...شروع شد ..اینبار هربار منو میشکست دیگه خودمو جمو جور نمیکردم...غرق بودم تو افسردگی تو غم 
2738