2733
2739
عنوان

خلاصه نفهميديم بچه هامون دوس پسر يا دوس دختر داشته باشن يا نه

| مشاهده متن کامل بحث + 586 بازدید | 72 پست
مثلا منو شوهرم دوست جنس مخالف نداشتیم الان نه عقده داریم نه به فکر خیانتیم اونی که خیانت کاره ذاتش ...

نه عزیزم هیچ مخلوقی ذاتا خیانت کار نیست پس خیانت کاری از روابطی میاد که حریم های الهی شکسته میشه.

امیدوارم ولی اگر خطایی هم داشتم نمیام اون خطا را تبلیغ کنم.

از نظر شماست خطاست از نظر من وقتی دو نفر عرف و شرع را رعایت کنند هیچ اشکالی نداره با این طرز فکر شما نباید از خونه بیزون رفت اصلا 

ما با این طرز فکر هامون جهان سوم ک هیچ جهانم هزارم هم نخواهیم بود

شهامت میخواد سرد باشی ولی گرم بخندی...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه افراط نه تفریط

ببین بعضی ها هستن انقدر محدود شدن و ترسیدن که بلد نیستن و حتی اضطراب شدید میگیرن از روبرو شدن با جنس مخالف و حتی تو ازدواج ناموفق میشن

یه عده هم که از اون ور بوم میفتن میشه شغل و پیشه شون

بچه باید اگاه و اجتماعی بار بیاد و تو دوستش باشی همه جوره دوستش باشی و از اول با خطوط قرمزی بزرگش کنی و در عین حال روابط اجتماعی و ارتباط با ادم ها و جذب و دفع رو یادش بدی حتما حتما 

از نظر شماست خطاست از نظر من وقتی دو نفر عرف و شرع را رعایت کنند هیچ اشکالی نداره با این طرز فکر شما ...

چه ربطی داره به جهان اولی وجهان سومی ارتباط با نامحرم درهرجهانی اگر رعایت حریم ها نشه باعث مفسده وفساد میشه.

2731
چه ربطی داره به جهان اولی وجهان سومی ارتباط با نامحرم درهرجهانی اگر رعایت حریم ها نشه باعث مفسده وفس ...

خب من گفتم رعایت حریم نشه؟؟؟ کجای حرف من روابط نامشروع بود؟؟ جبهه نگیرید الکی

این چیزا رو باید کسی بگه که در این زمینه کتاب خونده و تحقیقات انجام داده. مورد دیده و بررسی کرده! دید جامع باید داشت و از همه جوانب سنجید. همین طوری نظر شخصی دادن که درست نیست.

شدن...  ــــــــــــــ إِنَّ اللَّهَ يَرْزُقُ مَنْ يَشَاءُ بِغَيْرِ حِسَابٍ ـــــــــــــ
2740
میشه بفرماییدیه دختر وپسردرتنهایی چگونه می تونندرعایت حریم داشته باشندوبه گناه نیفتن؟

ی دختر و پسر قرار نیست با هم تو خونه باشن.شما دیدتون فقط ب مسائل جنسیه عزیزم ذهنت را درست کن.نمیتونن برن کتابخونه باهم درس بخونن؟؟ کار کنن؟؟ تحقیقات علمی؟؟ پروژه وبلاگ نویسی بگم بازهم؟؟؟؟ شما فقط ب توی خونه فکر میکنید؟؟؟

میشه بفرماییدیه دختر وپسردرتنهایی چگونه می تونندرعایت حریم داشته باشندوبه گناه نیفتن؟

مثل انسان با هم حرف بزنن و تعامل کنن حالا هر کار دیگه ای هم بکنن به خودشون مربوطه 

فمینیسم معرف اتحاد و انصاف است من فمینیستم و کاش شما هم فمینیست باشید یا بشوید
ی دختر و پسر قرار نیست با هم تو خونه باشن.شما دیدتون فقط ب مسائل جنسیه عزیزم ذهنت را درست کن.نمیتونن ...

نه عزیزم نمی تونند برن کتابخونه کتاب بخونندوتحقیقات علمی انجام بدن چون اگر چنین چیزی بود بزرگان دین میگفتن بریدبا هم کتاب بخونیدبعدشک نکن جنس مخالف بر اثرارتباط با هم جرقه های علاقه در اونا زده میشه وبعدوارد مسائل جانبی شده وارام ارام به وادی مسائل جنسی هم کشیده میشن.

نه عزیزم نمی تونند برن کتابخونه کتاب بخونندوتحقیقات علمی انجام بدن چون اگر چنین چیزی بود بزرگان دین ...

برای شما حتما اینطوره والا من کلی همکلاسی پسر دارم باهم درس میخونیم و پروژه انجام میدیم هیچوقتم حرف جنسی بین مون نبوده عزیزم کرم از درخته☺☺ رو طرز فکرت کار کن

مثل انسان با هم حرف بزنن و تعامل کنن حالا هر کار دیگه ای هم بکنن به خودشون مربوطه 

نه عزیزم به خودشون مربوط نیست وبه جامعه مربوطه وقتی این ارتباط ها ازادانه برقرارشد دیگر اقا پسرها نیازی نمی بینن که تن به ازدواج بدهند ومرتب به خوشگذرانیوهوسرانی پرداخته ودرنتیجه روند ازدواج کم شده وخیلی از دختر خانم ها از حقوق خودشون برای این ارتباط های نامشروع که ازدواج است محروم می مونند.

برای شما حتما اینطوره والا من کلی همکلاسی پسر دارم باهم درس میخونیم و پروژه انجام میدیم هیچوقتم حرف ...

ببین عزیزم هیچ وقت موارد استثنا را به کل تعمیم نده ما چه قدرشاهدفجایع در این ارتباط های درسی وتحقیقی بوده ایم بهتر است خودمون را گول نزنیم.

2706