2737
2739
عنوان

خلاصه نفهميديم بچه هامون دوس پسر يا دوس دختر داشته باشن يا نه

| مشاهده متن کامل بحث + 586 بازدید | 72 پست
صداقتتو قربون😁😃

فدات شم 😁😁

( بله عکس خودمه اگه چهره من به هر دلیلی باب میل شما نیس لطفا نظر ندید ممنون )    خدا جونم شکرت برای سلامتیم 🙏 خانواده خوبم 😍 همسرم 💍 و زندگی بی کم و کاستی که بهم بخشیدی ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما نباید کار داشته باشی!! زندگی خودت رو هر جور که دوست داشتی کردی حالا میخوای برای زندگی اونا و‌ شخصی ترین مسئلشون هم تعیین تکلیف کنی ؟؟ در ضمن بعید میدونم بچه ها برای همچین چیزی بیان از خانواده اجازه بگیرن !! فوقش در جریان بذارن خانواده رو !!

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 
2731

نداشته باشن ولی وقتی کسی باخانواده اش اومد خواستگاری،زودی جواب مثبت ندین،چندین جلسه زیرنظر خانواده ها با رعایت اصول معاشرت کنین،تاکید می کنم زیر نظر خانواده بارعایت همه ی اصول.

‏«من گاهی به این دخترها و پسرهایی که می‌آمدند خطبه‌ٔ عقدشان را می‌خواندم، می‌گفتم خیلی از خانم‌ها هستند که شوهرهایشان را اهل بهشت می‌کنند؛ خیلی خانم‌ها هم هستند که شوهرانشان را اهل جهنم می‌کنند؛ دست آن‌هاست. البته مردها هم عیناً همین نقش را دارند.»
2740
خیلی افکارتون اشتباهه.

من دوستی داشتم چندسال دوستای معمولی بودیم ی شب بعد چندوقت حرفای ناجوربهم زد ک همون موقع هام بهت نظرداشتم

ی روز داشتم اینوواسه دوستم میگفتم گفت همکلاسی اونم همینطور بوده دربرابرش

هیچوقت ی پسر و دخترنمیتونن فارغ از جنسیت دوست باشن

مثلا منو شوهرم دوست جنس مخالف نداشتیم الان نه عقده داریم نه به فکر خیانتیم

اونی که خیانت کاره ذاتش کثیفه ربطی به دوستی قبل ازدواج نداره..اینا همش بهونه و توجیه

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
چ حرف چرتی که بعد ازدواج خیانت میکنن...اگه به این باشه که همهی بابا ها و مامانامون که محدود شدن خراب ...

والا..‌‌این بهونه هارو خیانتکارا میگن خودشونو تبرئه کنن

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه