2733
2734
عنوان

خلاصه نفهميديم بچه هامون دوس پسر يا دوس دختر داشته باشن يا نه

| مشاهده متن کامل بحث + 586 بازدید | 72 پست
ببین عزیزم هیچ وقت موارد استثنا را به کل تعمیم نده ما چه قدرشاهدفجایع در این ارتباط های درسی وتحقیقی ...

بله ریشه در تربیت ناصحیح اون خانم یا اقا از بچگی داره تا یک خانم نخواد هیچکس نمیتونه نگاه بد بهش بکنه 

شهامت میخواد سرد باشی ولی گرم بخندی...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
از همون کودکی و تربیت صحیح خانواده

خب عزیزم وقتی از کودکی وتربیت صحیح خانواده انجام بشه حرفتون درسته ما چنددرصدتو جامعه از این خانواده ها داریم البته تربیت نقش مهمی داره اما درجامعه که انسان مخیر است تا تصمیم بگیره وبا توجه به هواهای نفسانی وطرف هایی که با اونا ارتباط داره که ونا چه نوع تربیتی دارن و..فاکتورهای دیگر همیشه می تونه خطردرکمین باشه.

خب عزیزم وقتی از کودکی وتربیت صحیح خانواده انجام بشه حرفتون درسته ما چنددرصدتو جامعه از این خانواده ...

اون اول گفتم بچهاتون ها را از دید جنسیتی دور کنید.وقتی یک نفر تربیت درست بشه و اگاه مطمئن باش اونقدر عاقل هست ک خوب را از بو تشخیص بده و اجازه نده هرکسی ب خودش اجازه بهش نظر بد داشته باشه

شهامت میخواد سرد باشی ولی گرم بخندی...
2738
لطفا یکی از اونایی که مخالف ارتباط دختر و پسر هستن بگه مثلا اگه دختر یا پسرش بخواد با جنس مخالف دوست ...

خانمي گفت در چنين وضعيتي بودم .به بابام گفتم چكار كنم بابام گفت .دختركم هيچ گربه اي محض رضاي خدا موش نميگيره

خانمي گفت در چنين وضعيتي بودم .به بابام گفتم چكار كنم بابام گفت .دختركم هيچ گربه اي محض رضاي خدا موش ...

منظورم این بود که اگه دختر یا پسرتون بخواد با جنس مخالف دوست بشه شما چکار میکنید که اون دختر یا پسر رو ازین قضیه دور کنید و اجازه این کار رو ندید، این سوال من از اونهایی هست که شدیدا مخالف دوستی دختر و پسر هستن

منظورم این بود که اگه دختر یا پسرتون بخواد با جنس مخالف دوست بشه شما چکار میکنید که اون دختر یا پسر ...

البته اگر خانواده ها به فرزندان خودبها بدهندوان ها را از مهروعاطفه سیراب کننددیگردختروپسرمون کمبودمحبتی نخواهدداشت که بخواهددربیرون از خانه ازجنس مخالف اون محبت را طلب کنه وهم چنین اگر خانواده ها با فرزندان خودرفیق باشندفرزندان نیازهای خودرا پنهان نخواهندکردوراحت با والدین خوددرمسائل زندگی صحبت ومشورت خواهندگرفت هم چنین اگر ما به فرزندان خودصحبت کنیم مثلا درسنین 17سالگی به بعد که عزیزان ما امادگی ان را داریم که هروقت نیاز وتمایل به ازدواج داشتیدبرای شما اقدام کنیم مثلا به دختران خودبگوییم هرزمان خواستگاربرایت امدبا شما مطرح خواهیم کرد ودرموردان نظرشما بسیارتعیین کننده خواهدبودوما درموردان گزینه تحقیق خواهیم کردوشرایط گفتگورا درجلسات متعددفراهم خواهیم کردوبه پسربگوییم اگر نیاز به ازدواج داشتی این نیاز رامطرح کن واگر کسی را مورد پسندداری به ما معرفی کن.

اما به فرزندان خودخواهیم گفت عزیزان هیچ وقت با جنس مخالف به هیچ وجه ارتباط ودوستی برقرارنکنیداگرپسریدرخیابان یا دانشگاه و...شما را دید واز شما درخواست دوستی واشنایی کردوحس کردی که گزینه مناسب است بگو با خانواده ام تماس بگیریدوبه پسرهامون خواهیم گفت که اگر درخیابان ودانشگاه کسی موردنظرت بودبا او رابطه دوستی برقرارنکن وان چه ما برخودنمی پسندیم نبایدبرای دیگران بپسندیم وشما با ماصحبت کن تا برای اشنایی بیشتربا خانواده اوصحبت کنیم.

البته اگر خانواده ها به فرزندان خودبها بدهندوان ها را از مهروعاطفه سیراب کننددیگردختروپسرمون کمبودمح ...

ممنون بابت وقتی که گذاشتی عزیزم

از متن شما استنباطم اینه که اگه ناگهانی متوجه ارتباط دختر یا پسرتون با جنس مخالف بشید برای آشنایی و ازدواج اونها دست بکار میشید

ممنون بابت وقتی که گذاشتی عزیزم از متن شما استنباطم اینه که اگه ناگهانی متوجه ارتباط دختر یا پسرتون ...

خواهش می کنم.خب حتما بایدخانواده دراین مواردواردبشن و وظایف خودرا درموردشایستگی گزینه فرزندشان را بررسی کنندودرصورت صلاحیت های لازمه اقدامات لازم را انجام دهند.