2737
2739
خیلی سخته تو اوج جوونی این چیزارو ببینی کمرمو شکست

یهویی اومدی تو دیدی ؟ رو کار بودن ؟؟وای خداصبرت بده باید موهای اون زنه رو از ریشه درمیوردی بعدم شوهرتو له کنی عوضیارو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شوهرم خوابش برد.ماشینمون چندتا ملق خورد در ماشین کنده شد و دخترم پرت شد افتاد رو اسفالت.ما خیلی اونو ...

یا خدا ...خودش شفا بده بحق علی

خدایا من مواظب فرشته های زمینی ام هستم لطفا تو هم مواظب فرشته کوچولوی من تو بهشتت باش😔
شوهرم خوابش برد.ماشینمون چندتا ملق خورد در ماشین کنده شد و دخترم پرت شد افتاد رو اسفالت.ما خیلی اونو ...

ایشالله خدا شفابده دخترتونو سختی شما ب کنار زندگی واسه خودشم خیلی سخته 

صبحش رفتم خونه پدرم خواهرم اومده بود ظهر برگشتم خونه برا دوتا بچم لباس بیارم اومدم ماشینشو دم در دیدم درم قفل بود آروم درو باز کردم وقتی دیدم دمپایی پایینه شک نکردم ولی دلم آشوب بود تا دختر کوچیک دویید اومد بالا منم اومدم یه دفع کفش زنه تو راه پله دیدم رفتم تو شوهرم لخت لخت بود زنه رو کرده بود تو اتاق

2740
مرگ همسرم اونم چهل روز قبل دنیا اومدن دخترم😔😔😔

ای وای چرااااا😔

کاربر حسنکم هستم😔 گریزانم ازین مردم که با من به ظاهر همدم و یه رنگ هستند ولی در باطن از فرط حقارت به دامانم دوصد پیرایه بستن💔