2733
2734
منم۲۷ سالمه یه هفته پیش شوهرم و لخت تو خونه با یه زن دیدم

این جور مردا سرطان بگیرن وذره ذره زجر کش بشن انشاء الله 

خدایا من مواظب فرشته های زمینی ام هستم لطفا تو هم مواظب فرشته کوچولوی من تو بهشتت باش😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیتونم دوتادخترکوچیک دارم ن پشتوانه ای ن پولی هیچی خدافراموشم کرده 😳

وای خدا صبرت بده،دلم اتیش گرفت

اصن مشکلاتم یادم رفت اومدم اینجا

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
2731

الهی بمیرم درکت میکنم من علناندیدم ولی چ فرق میکنه میدونم کی باهاش رابطه هم داسته یاکی میرن بیرون لعنت ب فقرک ادم رومجبورب تحمل همه چیزمیکنه😳😳😳چراجدانمیشی؟

خدایاهزارآرزوطلبکارم ویک مرگ بدهکار...یاطلبم رابده یاطلبت رابگیر  

دلبسته شدنم ب پسر عموم سو استفاده ای ک ازم کرد و اخرم نخاست منو از خدا میخام فقط یبار و یکروز از عمرم رو بتونم انتقامی ک تو دلم کینه شده رو ازش بگیرم

کاربر حسنکم هستم😔 گریزانم ازین مردم که با من به ظاهر همدم و یه رنگ هستند ولی در باطن از فرط حقارت به دامانم دوصد پیرایه بستن💔
2738

چییییییییی

یا خدا 

چیکارکردی عکس العملشون چی بود 

یه زمانی تاجون داشتم بحث میکردم اماالان فقط ول میکنمومیرم نمیدونم پیرشدم یاعاقل یاهردو  

چطو  موندی؟؟؟☹

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  

همین که به این دنیای نکبت بار اومدم خودش بدترین اتفاق زندگی و شروع بدبختی بوده🙄🙄🙄🙄🙄

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
وای خدا صبرت بده،دلم اتیش گرفت اصن مشکلاتم یادم رفت اومدم اینجا

واسم دعاکن بخاطردخترام وگرنه من خودمومرده میبینم فقط بخاطردخترام زندگی میکنم گاهی دعامیکنم دخترام وخودم ی اتفاقی بیفته ک بمیریم😳😳

خدایاهزارآرزوطلبکارم ویک مرگ بدهکار...یاطلبم رابده یاطلبت رابگیر  
تصادف دختردوماهه چطورممکنه میشه تعریف کنی الان حالش چطوره؟

شوهرم خوابش برد.ماشینمون چندتا ملق خورد در ماشین کنده شد و دخترم پرت شد افتاد رو اسفالت.ما خیلی اونور تر افتادیم ماشینهای پشت سرمون دخترمو پیدا کردن اوردن بعدش خونریزی مغزی کرد بعدشم تشنج های پی در پی که الان ۹ ساله درگیرشیم

دوست من عین همین اتفاق واسش افتاد، البته تو عقد بود و جدا شد

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.