2733
2734
عنوان

با همسرتون یا بی اف تون کجا آشنا شدید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 9289 بازدید | 357 پست
وای کجا هم اشنا شدین لاین قبلنا فضاش باز بهتر بود الان شده س... خونه    

اون موقه خیلی خوب بود. الانو نمیدونم چون از وقتی دوست شدیم همه برنامه هامونو پاک کردیم جز واتساپ.

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همکار بودیم

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن
2742
اون موقه خیلی خوب بود. الانو نمیدونم چون از وقتی دوست شدیم همه برنامه هامونو پاک کردیم جز واتساپ.

اره قبلنا مثل اینستا بود فضاش

الان من یه بار نصب کردم اصلا افتضاح شده انگار رفته کاباره  

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...

عشقم شهر ما دانشجو بود منو ديد و افتاد دنبالمو خواهشو التماس تا بهش بله گفتم 😊😊😊٢سال باهم بوديم الانم ٣ساله ك ازدواج كرديم و ي دختر ٩ماهه داريم و خيلي عاشق شوهرمو دخترمم 

مقصر خودتی اگه ی دوهزاری جلوت ادا تراول در میاره 😑

ماهم سنتی

و همسرم با خونواده اش خیلی شیک اومدن خواستگاری...

و الانم روز ب روز علاقه امون عمیقتر میشه به هم

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
2740
😂😂😂😂 اخه مال ۶ سال پیشه موضوع. اون موقه لاین حکم اینستاگرامو داشت😂😂

خخ واقعا لاین چ دنیایی بود 

فـــانی دِدُنیــــا🌑پـــس دلـــ نشکـــنیمـــ  💜دیـــنــ ا'نــسانیتــ 💙 شغـــلــ مـــادر💚 زادگـــاهــ دنیـا 💛محکومیتــ زندگیــ کردنـ❤               
2706