2733
2734

زندایی فرشتمو با دوتا دختر خوشگل و با ادب طلاق داد و حتی حاضر نشد بعد طلاق بچه هاشو ببینه

رفت ازدواج کرد با زنی که باهاش تو رابطه بود الان هر بلایی بخواین سرش میاره ماه به ماه حموم نمیره بوی گند میده بچه دستشویی میکنه فرش میگه خشک میشه خودش اصلا یه لحظه فک نمیکنه اون نجسه🤢اونقدر هم بددهن و بی ادبه فقط به داییم فحش میده پسر ۳ سالش بدون لباس ت خونه راه میره انگار نه انگار خاک بر سر حالا داییمم اونقدر پشیمووونه که نمیدونه چیکار کنه 

عید امسال خواست دختراشون ببینه اصلا قبول نکردن که پدری به اسم تو نداریم و سراغمون نیا

عاقبت خیانت همینه حقشه بدتر از اینام ببینه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دل منم خنک شد ب خدا

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
2731

چه جالب منم اطرافم یه خیانت کار هست  خانومش مثل دسته گلللل طلاقش داد بچه رو هم گردن نگرفت داد به زنه الان هر روز خارج اط کشوره کلی مغازه داره تو یه شهر بزرگ اون یارو هم معتاد گیر یه زن از خودش چلاق تر افتاده آی دلم خنک میشه

حس‌میکنم‌من‌اگه‌بخوام‌برم‌دنبال‌‌علاقم‌باید‌برم‌‌بخوابم

حالا برعکس تقریبا اینایی ک گفتی رفتارزن دایی منه  . وای فکر کن مثلا توجمع ب شوخی ب داییم نفرین میکنه ی کی دو روز انقدر نق زد نق زد ک اخراش ک میخواستن برن ناخوداگاه اسم داییمو صدامیزدم میگفتم زن دایی اینطوری صدا میزنی؟ وای دیوونه شده بودم ازدستش

♥لطفادعاکنیدامسال اول مهرمعلم شده باشم ان شا الله خیلی محتاج دعاتونم اجرتون باخدا وسیدالشهدا♥آرزو شده مشهد هم لک زده دلامون اما..یکی نیست ما رو یه حرم ببره  ای حرمت ملجأ در ماندگان دور مران از در و ، راهم بده لایق وصل تو که من نیستم اِذن به یک لحظه نگاهم بده رضاجان♥ السلام علَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ♥من تشنه رو جرعه آبم بده سلام دادم آقا جوابم بده از اون سفره فیض کربلا بیا روزی بی حسابم بده ♥گر نگاهی به ما کند زهرا دردها را دوا کند زهرا کم مخواه از عطای بسیارش کانچه خواهی عطا کند زهراصل الله علیک یافاطمه(س)   یاالله یا رَحمنُ یا رحیمُ یا مُقَلِّبَ القُلُوبِ ثبِّت قَلبِی عَلی دِینکَ♥الهی یا فاطر بحق حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها عجل لولیک الفرج ♥