2733
2734
عنوان

با همسرتون یا بی اف تون کجا آشنا شدید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 9281 بازدید | 357 پست
دیدیش اصلا؟

اره ی مدت هم باهم زندگی کردیم.جون فداش میکردم اونم همینطور.ازاولش کل کل میکردیم و لجبازی و فحش .وقتی دیدیم همدیگه رو از تفرت ب عشق رسیدیم.خانواده ش منو قبول نکردن متاسفانه.هعیییییی

دلتنگ چهره ای هستم که نمیدانم خاک باان چه کرده
[QUOTE=112142558]شماره منو گیر اورد تو تلگرام پیام داد منم بلاکش کردم   چند ماه بعد اتفاقی همو ...

نیازی به باور تو ندارم

نه خودت برام مهمی نه باورت

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره ی مدت هم باهم زندگی کردیم.جون فداش میکردم اونم همینطور.ازاولش کل کل میکردیم و لجبازی و فحش .وقتی ...

ای بابا 😓

اشکالی نداره ان شاالله بتونی دوباره عاشق بشی

💙Gods decide is out of our hindsight power but it💙💙💙 is always beneficial for us💙
2728
نیازی به باور تو ندارم نه خودت برام مهمی نه باورت

تو یه پیجه توی اینستا دیدم آشنایی اونا هم خیلی جالب بود

پسره اول تو هیئت دختره رو میبینه عاشقش میشه همونجا یکی رو میفرسته از مادرش خواستگاری کنه و دختره میگه نه 

پسره هند کار میکرده بعد چند وقت اتفاقی از یه فالور مشترک پیج همو فالو میکنن بازم پسره یادش نبوده این همون دختره 

یه بار دختره عکس کامل میزاره پسره یادش میفته این همونه باهم دوست میشن و بعد چند وقت میاد خواستگاری الانم جفتشون رفتن هند

💙Gods decide is out of our hindsight power but it💙💙💙 is always beneficial for us💙
تو یه پیجه توی اینستا دیدم آشنایی اونا هم خیلی جالب بود پسره اول تو هیئت دختره رو میبینه عاشقش میشه ...

من یکی از دوستای خودم با مزاحم تلفنیش ازدواج کرده بود

هم اختلاف سنی داشتن هم اینکه دختره کرد بود پسره ترک تازه مذهب شونم فرق میکنه ولی خب عاشق هم شده بودن

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
من یکی از دوستای خودم با مزاحم تلفنیش ازدواج کرده بود هم اختلاف سنی داشتن هم اینکه دختره کرد بود پس ...

آره بابا پیش میاد پسر عموی مامانمم با یه پیامک اشتباهی که فرستاد و طرف دختر بود ازدواج کرد😁

@عاشکم0    

لایق تو کسی نیست جز آنکسی که:تو را انتخاب میکند نه امتحان ...تو را نگاه کند نه اینکه ببیند ...تو را حس کند نه اینکه لمست کند ...تو را بسازد نه اینکه بسوزاند ...تو را بیاراید نه اینکه بیازارد ...تو را بخنداند نه اینکه برنجاند ...تو را دوست بدارد و بدارد و بدارد ...ﺳﺎﺩﻩ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻦ ﺍﻣﺎ ﺳﺎﺩﻩ ﻋﺒﻮﺭ ﻧﮑﻦ ﺍﺯ ﺩﻧﯿﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﯾﮑﺒﺎﺭ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺍﺵ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ !ﺳﺎﺩﻩ ﺑﺎﺯﮔﺮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮﮔﺰ ﺑﺮﻧﮕﺮﺩ ﺑﻪ ﺩﻧﯿﺎﯼ کسی که ﺑﻪ ﺯﺧﻢ ﺯﺩﻧﺖ ﻋﺎﺩﺕ ﮐﺮﺩﻩ ﺣﺘﯽ ﺍﮔﺮ ﺷﺎﻫﺮﮒ ﺣﯿﺎﺗﺖ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﯾﺎﻓﺘﯽ !ﻭ ﺑﻪ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺵ :ﻫﯿﭽﮑﺲ ﺍﺭﺯﺵ ﺷﮑﺴﺘﻪ ﺷﺪﻥ ﺍﺭﺯﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺭﺩ...برای خودت زندگی کن 
2740
مگه مهم بود؟

نه چون اون ایموجی رو گذاشتن سوال شد😞

لایق تو کسی نیست جز آنکسی که:تو را انتخاب میکند نه امتحان ...تو را نگاه کند نه اینکه ببیند ...تو را حس کند نه اینکه لمست کند ...تو را بسازد نه اینکه بسوزاند ...تو را بیاراید نه اینکه بیازارد ...تو را بخنداند نه اینکه برنجاند ...تو را دوست بدارد و بدارد و بدارد ...ﺳﺎﺩﻩ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻦ ﺍﻣﺎ ﺳﺎﺩﻩ ﻋﺒﻮﺭ ﻧﮑﻦ ﺍﺯ ﺩﻧﯿﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﯾﮑﺒﺎﺭ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺍﺵ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ !ﺳﺎﺩﻩ ﺑﺎﺯﮔﺮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮﮔﺰ ﺑﺮﻧﮕﺮﺩ ﺑﻪ ﺩﻧﯿﺎﯼ کسی که ﺑﻪ ﺯﺧﻢ ﺯﺩﻧﺖ ﻋﺎﺩﺕ ﮐﺮﺩﻩ ﺣﺘﯽ ﺍﮔﺮ ﺷﺎﻫﺮﮒ ﺣﯿﺎﺗﺖ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﯾﺎﻓﺘﯽ !ﻭ ﺑﻪ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺵ :ﻫﯿﭽﮑﺲ ﺍﺭﺯﺵ ﺷﮑﺴﺘﻪ ﺷﺪﻥ ﺍﺭﺯﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺭﺩ...برای خودت زندگی کن