2752
2734
عنوان

جاری دار ها بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1167 بازدید | 106 پست

منم یه مدت رو رفتار جاری هام با همسرم حساس بودم .. خیییلی .... البته الان حل شده و سعی کردم کنار بیام با خودم... البته هنوز که هنوزه فکر میکنم بعضی از کارهاشون واقعا منظور دار بوده... شما سعی کن زیاد با برادرشوهرات صمیمی نباشی و جلو همسرش زیاد باهاشون صحبت نکنی 

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  
بخدا ده تای منو قورت میده با زبونش

خیییییلی بدم میاد از اینجور آدما.عزیزم سعی کن رابطه تون رو با خودش و شوهرش خیلی کم کنی.اصلا باهاش صمیمی نشو و زیاد با شوهرش گرم نگیر.

سعی کردند ما را دفن کنند،غافل از اینکه ما بذر بودیم...                                                  گرگها خوب بدانند که در این ایل غریب            گر پدر رفت تفنگ پدری هست هنوز                 گرچه مردان قبیله همگی کشته شدند                توی گهواره ی چوبی پسری هست هنوز            سردار دلها آسمانی شدنت مبارک...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من بودم واضح می گفتم اول اینکه خوشم نمیادبدون اجازه دست به وسایل من بزنی حالااین بارنمی دونستی سری بعد برخوردم روباهات تغییر میدم.دوم اینکه شوهر من هم ازشوهرتوخوشگل تره هم خوشتیپ تره مهم ترازهمه عشششقمه...ازالان انقدربدبین باشی زندگیت روهواست ...

تاحساب کاربرای همیشه دستش بیاد ...

من خیلی حساسم حتی همسرم اگه بدون اینکه به من بگه ازوسیلم استفاده کنه ناراحت میشم.

میگم که کاشکی شاه بودم ...شاه توقصه هابودم....به فکرچاره ای واسه تموم آدما بود...روپشت بوم خونه ها تموموگل می کاشتم...خونه ی فقیر ودارا ناودون طلا میزاشتم...                    فقیراروپول میدادم ....زندونیاروآزاد...هرچی کویرخشکه خودم می کردم آباد...میگم که کاشکی شاه بودم شاه توقصه هابودم...به فکرچاره ای واسه تموم آدمابودم...هرکس به دین وکیش خود...سرگرم قوم وخویش خود...هرکس بااعتقادش...منطق وعدل ودادش...یه گلخونه...یه مِی خونه...سرتموم گذرا...واسه ی تموم عاشقا...واسه ی همه رهگذرا...💖💖💖💞💞💞
چندروز پیش برادرشوهرم اومد سلام کرد.منم گفتم سلام خسته نباشی گفت مرسی.بعد با نامزدشم سلام کرد یه لحظ ...

وقتی برادرشوهرتون بیست سالشه جاریتون لابد پونزده سالشه و این حرکات از بچه ها تواین سن وقتی خوب تربیت نشده باشن بعید نیست

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

حسش رو درک کن گلم ، همه ی ما اوایل ازدواجمون ، وقتی هنوز شناخت کاملی از تطرافیانمون نداشتیم کمابیش این حساسیت ها رو دلشتیم ، حالا بعصی هامون به زبون نیاوردیم   بعصی ها آوردن ، از خاطرات بچه بودن برادرشوهرتون براش بگید ، تز تینکه کوچیک بوده و شما عروسشون شدید و براش حکم خواهر رو دارید ، بزارید این حس از بین بره ،

دلخور نشید 

سلام😊 
احتمالا با برادر شوهرت صميمى هستى و نامزدش حسودى ميكنه...توام ميگفتى پيام ندادم،پيام دادنم عيب نيست ...

صمیمی نیستم.فقط در حد دو دقیقه حرف زدن مثلا سر گوشی 

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊

حالا اكه جاري استارتر تو ني ني سايت بود ميومد تاپيك ميزد جاري ام واسه شوهرم سوسه ميادش همه هم ميگفتن بزن تو دهنش همين الان جلوشو بايد بگيري وگرنه ديگه نميتوني جمع اش كني

فكر كنم جاري ات به خيال خودش مثلا داره سياست به خرج ميده همين الان شوهرشو تو مشتش بگيره

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
خیلی نفهمه 😒😑خدا کنه جاریه من اینجوری نباشه هنوز ندیدمش دارم میمیرم از استرس

ولی من دلم می خوادجاریم اینطوری زبون دراز باشه مادرشوهرموبسوزونه همه بی زبونیای منوتلافی کنه منم ازدورببینم کیف کنم😂😂😂

میگم که کاشکی شاه بودم ...شاه توقصه هابودم....به فکرچاره ای واسه تموم آدما بود...روپشت بوم خونه ها تموموگل می کاشتم...خونه ی فقیر ودارا ناودون طلا میزاشتم...                    فقیراروپول میدادم ....زندونیاروآزاد...هرچی کویرخشکه خودم می کردم آباد...میگم که کاشکی شاه بودم شاه توقصه هابودم...به فکرچاره ای واسه تموم آدمابودم...هرکس به دین وکیش خود...سرگرم قوم وخویش خود...هرکس بااعتقادش...منطق وعدل ودادش...یه گلخونه...یه مِی خونه...سرتموم گذرا...واسه ی تموم عاشقا...واسه ی همه رهگذرا...💖💖💖💞💞💞
برادر شوهرت چقدررر زود ازدواج کرده !!! جاریت چن سالشه؟

۱۷

ولی زبون داره دومتر.من ۷ساله عروس مادرشوهرمم یبار بهش تو نگفتم

این ۳ماه نیست اومده با مادرشوهر حرف زدنی قشنگ میگه تو 

۱۷ ولی زبون داره دومتر.من ۷ساله عروس مادرشوهرمم یبار بهش تو نگفتم این ۳ماه نیست اومده با مادرشوهر ...

این عزیزترمیشع همیشع اونایی ک پرروتشریف دارن عزیز میسن

نیازی ب پرواز نیست.همین پایین بالاترازخیلیام❤
برادرشوهر  اکثرا خوبنا البته اگه جاریا بزارن😄

دقیقا

ولی منکه دیگه خوبیشم نمیخوام.بعد این مثل هفت پشت غریبه باید حرف بزنم باهاشون

2706