2752
2739
عنوان

جاری دار ها بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1167 بازدید | 106 پست
واقعا گوشی خیلی شخصیهِ من شوهرمم به گوشیم دست نمیزنه چه برسه نخودی مثل جاری  عنتر برقی

دقیقا... این سن خرو داره ولی خیلی نفهمه.. تو همه چی سرک میکشه... بچه‌ پنج ساله بیشتر از جاری من میفهمه

به کجا خواهی رفت با این ویرانی که خودِ تویی...
باید میگفتی والا نمیدونم.گوشی فعلا دست شماست.

کثافت حذفش کرد از اون دارم حرص میخورم

گفتم کو پیام؟؟گفت حذف کردم😑😑😑

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دقیقا... این سن خرو داره ولی خیلی نفهمه.. تو همه چی سرک میکشه... بچه‌ پنج ساله بیشتر از جاری من میفه ...

کی ادمن

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              
بنظرم ازش دوری کن حسم میگه از این آدماست ک همش دوست داره دعوا بندازه و همه رو ب جون هم بندازه...متنف ...

چندروز پیش برادرشوهرم اومد سلام کرد.منم گفتم سلام خسته نباشی گفت مرسی.بعد با نامزدشم سلام کرد یه لحظه حواسش نبود اوک گفت خسته نباشی جواب نداد،حالا جاریم هی پشت هم گفت خسته نباشی،گفتم خسته نباشی!!!!

2740
چندروز پیش برادرشوهرم اومد سلام کرد.منم گفتم سلام خسته نباشی گفت مرسی.بعد با نامزدشم سلام کرد یه لحظ ...

چه موجودیه خیلی حسوده

گاهی اوقات باید از کنار اونایی که با محبت هار کردی بگذری و بگی"چخه"🙂
بچه اس شایدم حسودیتو میکنه از اوناس که توهم دزدیدن شوهر گرفته!!!!

منم حساسم رو شوهرم ولی به خودم اجازه نمیدم مثلا پیش کسی بگم تو چرا فلان کارو کردی پیش شوهرم 

اما اون پیش دخترخاله ی شوهرم بلند داد زد حرفشو گفت

منم حساسم رو شوهرم ولی به خودم اجازه نمیدم مثلا پیش کسی بگم تو چرا فلان کارو کردی پیش شوهرم  ا ...

باید میزدی تو دهنش تا دیگه همچین کاری نکنه

گاهی اوقات باید از کنار اونایی که با محبت هار کردی بگذری و بگی"چخه"🙂
عجب جاری بیشعور نفهمی داریا؟؟؟اینکه هنوز یاد نگرفته بی اجازه گوشی دیگران رو بر نداره چطور ازدواج کرد ...

بخدا ده تای منو قورت میده با زبونش