2737
2739
عنوان

جاری دار ها بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1167 بازدید | 106 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عجب جاری بیشعور نفهمی داریا؟؟؟اینکه هنوز یاد نگرفته بی اجازه گوشی دیگران رو بر نداره چطور ازدواج کرده؟؟؟؟ 

سعی کردند ما را دفن کنند،غافل از اینکه ما بذر بودیم...                                                  گرگها خوب بدانند که در این ایل غریب            گر پدر رفت تفنگ پدری هست هنوز                 گرچه مردان قبیله همگی کشته شدند                توی گهواره ی چوبی پسری هست هنوز            سردار دلها آسمانی شدنت مبارک...
2731

احتمالا با برادر شوهرت صميمى هستى و نامزدش حسودى ميكنه...توام ميگفتى پيام ندادم،پيام دادنم عيب نيست ولى گوشى يه وسيله شخصيه،دستكارى گوشى مردم عيبه😏

گـايا: يـكى از خــدايان يـونان،اولـين الههء زمين،اولـين موجودى  كه از دل خلاء به وجـود آمده…!مادر و همسر اورانوس
منم یدونه از این بیشعورا دارم زیادم تو گوشیم سرک میکشه ولی اگه بیام ببینم گوشیم دستشه بدجور ضایعش ...

واقعا گوشی خیلی شخصیهِ

من شوهرمم به گوشیم دست نمیزنه چه برسه نخودی مثل جاری 

عنتر برقی

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              

من از دست جاریم که بزرگتر ه دارم حرص میخورم تو از دست کوچکه...

جاری منکه خیلی عوضیه ازش متنفرم۰😠

خدایا واسه همه چیز شکرت😍😍😍😍میدونم که میدونی خیلی دوستت دارم تو عشق منی.... برای مادر شدن همه منتظرا صلوات بفرستین🤰🤰انتظار خیلی سخته انشاءالله هیچ خانمی تو دنیا زیاد منتظر مادر شدن نمونه😭😢
2740
گوشی به جهنم.بخدا از حرفش خیلی ناراحت شدم.من اصلا پیام نمیدم به کسی

کلا نباید بهش رو بدی بخاطر همین میگم گوشیو میکشیدی از دستش

معلومه خیلی نفهمه عین جاری خودم

از همین اول نزار از حدش بیشتر بره

اولش میشنوی و ناراحت میشی و میخوای جواب بدی،     بعد میشنوی و فقط ناراحت میشی،                                 بعدش میشنوی و دیگه ناراحت نمیشی،                                بعد دیگه اصلا نمیشنوی و امان از این آخری...

مثله من باش ادم حسابشون نکن فقط و‌فقط تو خیر و شر میبنمشون رو چه حسابی باهاشون رفت امد میکنی بعدشم بگو‌شوهرتو من بززگ کردم اس ام اس هم داده باشم به خودمون مربوطه از خونه بیرونش مکردم که سرک کشیده تو گوشیم 

گذاشتم خونه رفتم دستشویی بیام بخدا انگار تو دستشویی اب سرد ریختن روم اونجور که اون گفت تو پیام دادی ...

میگفتی اره

خواستم تورش کنم

تحفه

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              
خدارو شكر جاري من كوه شخصيته ولي اگر اين رفتارو ميكرد ميگفتم اره بهش پيام دادم چطور مگه اونم مثل برا ...

بله درستشم همینه میگفتی از۱۲‌سالگیش پیششونم گیرم ک کاری داشتم پیام دادم عروسشونم جرمه

نیازی ب پرواز نیست.همین پایین بالاترازخیلیام❤
کلا جاری حکم دیوارو داره فقط سلام و خدافظ. شما از دیوار ناراحت میشی 😕😕😕😕

من برادرشوهرمو مثل داداشم میدونم.یه ادم چقدر باید نفهم باشه نمیدونم والا

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊
2706