2733
2734
عنوان

جاری دار ها بیاین

1167 بازدید | 106 پست

دو سه روزه فکرم درگیره،من ۷ساله ازدواج کردم.دوتا برادرشوهر دارم،اون موقع که اومدم برادرشوهرم بزرگم ۱۲سالش بود

الان دیگه بزرگ شده و نامزد کرده دو سه ماهه

حالا شما خودتونو بذارین جای من:چندروز پیش همه نشسته بودیم تو هال،بعد یهو حرف گوشی افتاد برادرشوهرم گفت گوشیتو میفروشی و چند و فلان و داشتیم حرف میزدیم یهو جاریم پاشد دستشو کشید برد تو اتاق،خیلی به من برخورد کارش،نمیدونم چه فکری کرد پیش خودش

حالا دو شب پیش هم مهمونی گرفته بودیم،یه لحظه با جاریم و دخترخاله ی شوهرم اومدیم خونه ی من،من رفتم دستشویی دیدم جاریم بلند صدام کرد،گفتم بله؟گفت به فلانی(اسم شوهرش)پیام دادی تووووو؟؟؟دقیقا با همین لحن!!!

اومدم بیرون گفتم نه چه پیامی؟کو؟گفت پیش نویس شده بود حذف کردم،دیدم گوشی من دستشه.گفتم شاید کار پسرم بوده

حالا نمیدونم راست گفته یا دروغ!

خیلی بدم اومد ازش.شما بودین چیکار میکردین بعد این وقتایی که میبینین جاریتونو؟

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

19 سالگی ازدواج کرده؟

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              
2728
2738

با برادرشوهرات روابطتو محدود کن فقط سلام و خدافظ

ارزش نداره بخاطرشون شخصیتت بره سوال

من خیلی دلم گرفته اگه ی وقت ناراحتتون میکنم ببخشید بذارید ب پای اینهمه بدبختیام. من دارم میرم از نی نی سایت یادم نمیره مهربونی و دلسوزی خیلیاتونو. باشما تنهاییام پر شد. اگه یادم بودین دعا کنین با خبر خوش برگردمو. بگم من رسیدم به آرامش. عاشقتونم
رمز گوشیمم پسرم یبار داشت میزد جاریم دید،دیگه امروز عوضش کردم

خیلی بیشعوره جاریت

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              
2706