1507
1520
عنوان

نفرین

143 بازدید | 21 پست

کمتر پیش میاد کسی را نفرین کنم چون کافیه دلم بشکنه و نفرین کنم اونوقته طرف پس میده امروزم ی کاربر اومد تو پیامهام توهین کرد از خدا خواستم بزودی خوشی هاش را ازش بگیره و میدونم که میگیره چون هر کی بود قصد نیش داشت

یا خدا گناه داره

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نرون مرد ولی رم نمرده است💜😔یاد بگیرین وکیل کسی نباشین مگر حقوق بگیرین ازش                            کاشکی دو دقیقه سرتون تو زندگی من نباشه😌😐

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

خب نفرين كردي ديگه عزيزم گفتنش چي بود🙄

بعدم چجوري درخواست دوستي هركسيو قبول ميكنين ك بياد توهين كنه

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤
1436
1485
1476
خب نفرين كردي ديگه عزيزم گفتنش چي بود🙄 بعدم چجوري درخواست دوستي هركسيو قبول ميكنين ك بياد توه ...

اشتباه کردم که بقول شما هر کی درخواست دوستی داد پذیرفتم ولی بازم دلیل نمیشه ی ادم مریض بیاد خودشو خالی کنه

اشتباه کردم که بقول شما هر کی درخواست دوستی داد پذیرفتم ولی بازم دلیل نمیشه ی ادم مریض بیاد خودشو خا ...

چي بگم والا

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤
چقدر نفرت تو دلته  خدا کمکت کنه دلتو پاک کنی

هیچوقت شده یکی حرفی بهت بزنه تا اعماق قلبت بسوزه؟پس راحت قضاوت نکن اتفاقا هیچوقت بد کسی را نخواستم ولی این شخص را از خدا خواستم بزودی بنشونتش سرجاش

بخدا دلم را بدجور شکست میدونم بزودی خدا جوابشو میده چون خودم به کسی حتی تو این سایت توهین نکردم

حالا عیبی ندارد عزیزم یک غلطی کرد از دهنش یک حرف پرید  ولی در حقت بدی و نامردی نکرده بسپارربخدا نهایت با یک حرف دلش بشکنه نه اینکه دل خوشی هاش بره 

بخدا صاحبخونه قبلی  نامرد من پولمو خورد هنوز نفرینش نکردم 

1514