2733
2739
عنوان

باردارهای عزیز میشه بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 311 بازدید | 60 پست
گلم تیکرت اشتباه نیس؟ اگه 18 هفته ای باید تیکرت عقبتر باشه ها😅

آخه تیکرم رو با تاریخ پریودم گذاشتم بعدش هم ویرایش نتونستم کنم 

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم از شیش هفته شروع شد امروز رفتم تو ۱۱ولی یکم بهتر شدم نسبت ب قبل

آره کم کم بهتر میشی گلم 

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم
آخه تیکرم رو با تاریخ پریودم گذاشتم بعدش هم ویرایش نتونستم کنم 

برو توقسمت نی نی سایت من بعدش اطلاعات کاربری

اونجامیتونی ویرایش کنی

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان ♥ هی چرخ بزن درمن و دل را بتکان ♥ این هم نفسی چه حس و حالی دارد ♥ درپیکر من دوقلب دارد ضربان💕💕
2742
انشالله که بهتر بشی.براتهوعت چیکارمیکردی ؟بگو منم همونکارو بکنم کلافه شدم😣

عزیزم تو چاییت زنجبیل بریز من بیشتر بیسکوییت و کلوچه میخوردم دمیترون هم استفاده میکردم صبح که از خواب بیدار شدی بیسکوییت بخور و بلافاصله چایی و آب نخور و حتما آبنبات ترش همرات باشه موقع تهوع بذاری دهنت تمرهندی هم خوبه چند ساعت کامل کم میکنه 

راستی سونو انومالی رفتی دوستم؟

آره گلم من غربالگری دوم رو دکترم پانزده هفته نوشت رفتم گفته یه آنومالی هم هفته ۲۱ مینویسم تو رفتی فدات

2740
انشالله که بهتر بشی.براتهوعت چیکارمیکردی ؟بگو منم همونکارو بکنم کلافه شدم😣

چند هفته ای عزیزم

عزیزم تو چاییت زنجبیل بریز من بیشتر بیسکوییت و کلوچه میخوردم دمیترون هم استفاده میکردم صبح که از خوا ...

مرسی عزیزم..دیمترون رو دکتر بهت داد روزی چندتا میخوردی؟زنجبیل رو چقدر توچاییت میریختی که ضررنداشته باشه؟

اره عزیزم منم همینجوریم، از اولش تا هفته شونزده تهوع شدید داشتم، یکی دو هفته ول کرد باز از هفته 18 ش ...

وای یعنی باز شروع بشه خدا خودش بهمون کمک کنی این دوران با سلامتی به پایان برسه و نی نی هامون سالم بدنیا بیاد 

چند هفته ای عزیزم

تو هشت هفته ام ..از اول ۷ هفته تهوعم شروع شده هیچی نمیتونم بخورم چون بعدش یا تهوع میگیرم و..🤢🤢یا معدم میسوزه..خیلی خیلی زیادهم گشنم میشه نمیدونم طبیعیه یانه یعنی بااینوه ذره ذره چیزی میخورم بازم ضعف دارم

2706