2726
عنوان

باردارهای عزیز میشه بیایین

311 بازدید | 60 پست

دوستای خوبم من تهوع ام خوب شده بود الان هجده هفته هستم از دیروز دوباره شروع شده الان هم موقع سرفه یه ذره خیلی خیلی کم خون اومد از معده ام شما هم اینطور شدین تا حالا

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم

عزیزم برو دکتر بنظرم.یا حداقل برا دکترت زنگ بزن

انشالله چیزی نیس

زندگیم پسرم💜💜💜💜💜"اینکه کسی رو دوست داشته باشیم و اون هم متقابلا مارو دوست داشته باشه مثل یک معجزه است............ -سرگذشت آب و آتش-آبانگان

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم برو دکتر بنظرم.یا حداقل برا دکترت زنگ بزن انشالله چیزی نیس

دیروز صبح دکتر بودم اون موقع حالم خیلی خوب بود بعد از ظهر تهوع اینا گرفتم 

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم
من ماه اول بارداري سرفه هاي وحشتناك داشتم  سفكسيم داد دكتر

من عطسه هم زیاد میکنم و تا ظهر آبریزش بینی شدید دارم 

من 17 هفته و 4 روزمه

تهوعم ازهفته14 قطع شد الان یه هفته ای میشه باز برگشته

فک کنم ماهامشکل ازمعده هامون باشه😩

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان ♥ هی چرخ بزن درمن و دل را بتکان ♥ این هم نفسی چه حس و حالی دارد ♥ درپیکر من دوقلب دارد ضربان💕💕
من هنوز اولاشم تهوع دارم.میخوای زنگ بزن از دکترت سوال کن

چند هفته ای گلم من که از شش هفته تا پاتزده هفته افتضاح افتضاح تهوع داشتم 

من 17 هفته و 4 روزمه تهوعم ازهفته14 قطع شد الان یه هفته ای میشه باز برگشته فک کنم ماهامشکل ازمعده ...

شاید آره گلم من امروز دقیقا هجده هفته و یک روز 

دیروز صبح دکتر بودم اون موقع حالم خیلی خوب بود بعد از ظهر تهوع اینا گرفتم 

خوب بهش زنگ بزن شرایطت رو بگو

زندگیم پسرم💜💜💜💜💜"اینکه کسی رو دوست داشته باشیم و اون هم متقابلا مارو دوست داشته باشه مثل یک معجزه است............ -سرگذشت آب و آتش-آبانگان
برودکترعزیزم خیالت راحت تره اینجوری

آره حتما میرم گلم والله این مدت اونقد مریض شدم و بیمارستان و دکتر رفتن دیگه خجالت میکشم مادرشوهرم اینا میگن همه باردار میشن مثل تو نمیکنن میگن این ناز میکنه 

شاید آره گلم من امروز دقیقا هجده هفته و یک روز 

گلم تیکرت اشتباه نیس؟ اگه 18 هفته ای باید تیکرت عقبتر باشه ها😅

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان ♥ هی چرخ بزن درمن و دل را بتکان ♥ این هم نفسی چه حس و حالی دارد ♥ درپیکر من دوقلب دارد ضربان💕💕
خوب بهش زنگ بزن شرایطت رو بگو

آره گلم زنگ میزنم بگه بیا میرم فدات

2706