2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم حتما حتما ب یک روانپزشک و مشاور مراجعه کن . شما بیشتر از هررر چیزی ب مشاوره نیاز داری. عزیزم د ...

سلام عزيزم ممنونم ك واسم وقت گذاشتى پستتو خوندم كمى اروم شدم يعنى ميشه ادما عوض شن؟؟؟

عزيزم كاش ميذاشت برم مشاوره بخدا قسم بحث پولش نيست من اونقدرى در ماه خودم درامد دارم ك لذت تفريحات توپ و وقت گذروندن با دوستام باشم من تو زندگيم از لحاظ مالى هيچى كم ندارم فقط مشكل اينجاس ك شدم زن يه ادم دوقطبى!!! الان خوبه يك ساعت بعد جووورى دعوا راه ميندازه بدن ادم ميلرزه چون متوهمه توهم ميزنه اينكه ميگم نميتونم برم مشاوره يا دكتر اعصاب چون اگر ب زبون بيارم ميخوام برم اينقدر واكنشاى بد نشون ميده ك از زندگى سير ميشم!! وقتى هم ميره سركار تمام دوربيناى خونه رو انداخته رو مانيتور مغازه ميشينه اونجا منو نگاه ميكنه ك يه وقت در نبودش نرم مشاوره!! حتى از مشاوره تلفنى هم ميترسه وقتى تو دوبينا ببينه دارم با تلفن صحبت ميكنم و كمى طول كشيده بلافاصله مياد پشت خطم در صورتيكه من دارم با خانوادم صحبت ميكنم!!

الان شايد پيش خودت بگى شايد ب زنش شك داره ك اينكار ميكنه و اينجور از تو مغازه مواظبشه (حرفى ك اطرافيانم ميزنن) اما عزيزم ذره اى شك تو وجودش نيست نسبت ب من يعنى منو تو روابط با مرداى غريبه بسيار راحت گذاشته بخندم باهاشون شوخى كنم لباس باز بپوشم اصلا واسش مهم نيست شايد باورت نشه يه زمانى رفت سفر دبى ب طايفش سر بزنه من اينجا بودم بخاطرى ك تو خونه حوصلم سرنره رفيقشو هرشب ميفرستاد بريم منو بگردونه شام بخوريم بياييم خونه!! ك وقتى دوستام منو با اون بنده خدا ديدن فكر بد كردن اما وقتى داستانو گفتم گفتن شوهرت نرمال نيست!!! و جالب اينه هرچى اصرار ميكردم خودم ميرم بيرون نياز نيست بگى رفيقت بياد قبول نميكرد چون ميترسه دورش بزنم برم روانپزشك يا مشاوره!! (رفيقشو ميفرستاد همرام ك گزارش مو ب مو و لحظه ب لحظه بده ك خيالش راحت باشه) 

ببين شوهرم اختلال روانى داره اما قبول نداره ميگه منو تو سالميم و لازم نيست قرص بخوريم درصورتيكه خودش ميدونه هردو مريض شديم اول اون و بعد من ب پاى اون😔😔😔😔 مثلا هروقت همراهى عروس داشته باشن زنگ ميزنن من برم شوهرم از ساعت ٣ ظهر مياد دم ارايشگاه ميشينه تا ٨ شب من كارم تموم شه😞😞😞

خستم از زندگى كاش خدا خودش مرگمو برسونه ديگه نميكشم😔😔😔

"درد" يعنى غم دارى بخندى به روت نيارى! "درد" يعنى دورت شلوغِ و كسى ندارى! "درد" يعنى تو خاك خودت غريبِ ديارى! " درد" يعنى شرمنده سفره ى بچه هاتى! "درد" يعنى بدهكار عمر و لحظه هاتى! "درد" يعنى دلتنگ دليل خنده هاتى! درد نون و درد بى عارى!! دردى كه از آشنا دارى!! درد بيخوابى و بيدارى!! باور اينكه خيلى تنهايى...وصله ناجور دنيايى...عمرىِ بيخودى تو رويايى...وقتى كه دست بسته نشستى و خسته اى! حتى به غصه هات وابسته اى!! زندگى تو اين شرايط يعنى "درد"!!! من "درد" مشتركم منو فرياد كن!! همدرد اگه نيستى گاهى ازم ياد كن!! من از خودم بريدمو به انتها رسيدمو از هر غريب و آشنا پُـــرم!!!😔😔😔
وای عزیزم امضااااات من برات دعا میکنم حمد و آیة الکرسی میخونم میشه ازت خواهش کنم بری پیش ی مشاور؟؟ ...

ممنونم عزيزدلم منم اگر قابل باشم واست ١٠٠ صلوات ميفرستم ان شاءالله حاجتروا شى گلم 

نه عزيزم نميتونم شوهرم دوقطبيه متوهمه از دكتر اعصاب و مشاوره ميترسه نميذاره من برم تنها نميذاره برم بيرون وقتيم سركاره ميشينه تو مغازه از رو دوربيناى تو خونه منو نگاه ميكنه ك مبادا در نبودش برم دكتر يا اگر ببينه دارم با تلفن صحبت ميكنم زود مياد پشت خطم چون از مشاوره تلفنى هم ميترسه!! ميدونه مريضه ولى راضى نميشه درمان كنه نميدونم بايد چيكار كنم خيلى درمونده ام😔😔

پست بالاييمو بخون☝🏻☝🏻😔😔

"درد" يعنى غم دارى بخندى به روت نيارى! "درد" يعنى دورت شلوغِ و كسى ندارى! "درد" يعنى تو خاك خودت غريبِ ديارى! " درد" يعنى شرمنده سفره ى بچه هاتى! "درد" يعنى بدهكار عمر و لحظه هاتى! "درد" يعنى دلتنگ دليل خنده هاتى! درد نون و درد بى عارى!! دردى كه از آشنا دارى!! درد بيخوابى و بيدارى!! باور اينكه خيلى تنهايى...وصله ناجور دنيايى...عمرىِ بيخودى تو رويايى...وقتى كه دست بسته نشستى و خسته اى! حتى به غصه هات وابسته اى!! زندگى تو اين شرايط يعنى "درد"!!! من "درد" مشتركم منو فرياد كن!! همدرد اگه نيستى گاهى ازم ياد كن!! من از خودم بريدمو به انتها رسيدمو از هر غريب و آشنا پُـــرم!!!😔😔😔
اتفاقا همین الان یه آقایی کارمند متولد 60 اومد تو اتاقمون تو اداره دنبال زن میگشت. نمیدونید چقدر شرا ...

شال نپوشه  

چرا؟ مگه شال خار داره؟

کار درست رو لیموشیرین میکنه،دیر سین کنی یه کاری میکنه اصلا دیگه طرفشم نری  
2740
بیا زن برادرم شو 25سالشه .پسر خوبیه    

یدونه پست فقط یا للعجب

برای آرامشم صلوات بفرستید😍کسی که غر میزنه میخاد شنیده بشه بهش توجه بشه نه اینکه تو هم باهاش کل کل کنی و بیشتر بری رو مخش..                                                            وفاداری یعنی کسی هوات رو تو جایی که نیستی داشته باشه :(                                                فاجعه اونجاس که حتی یکی نباشه که باهاش راحت درد ودل کنی...                                                                                ۸ تا کاربریمو ترکوندن و الان اسممو گذاشتم سلطان تا ۱۴۰۰  /بزرگ ترین آرزوم اینه با عشقم زندگی ارومی داشته باشم و عشقم بفهمه دوسش دارم ... سلامتی خانوادم صلوات بفرستید 💋💗💓🥰❤🧡⚘
2706