2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
واسه من ك خوب نبود عزيزم امضامو بخون 😔😔😔 ان شاءالله واسه شما خوب باشه و خوشبخت شى گلم

عزیزم حتما حتما ب یک روانپزشک و مشاور مراجعه کن . شما بیشتر از هررر چیزی ب مشاوره نیاز داری. عزیزم درامد داری از درامدت برای سلامتی و شادی خودت استفاده کن و واقعا لذت ببر

نذار این فکرای بیخوده حق زتدگی رو چه در این دنیا و چه در اون دنیا ازت بگیره. نمیدونم مشکل شما با همسرتون چ چیزی هست و در چه حده اما من خودم همسرم ی خودرای ب تمام معنی با اخلاقای خاااااص خودشو داشت و ب طوری ک با کوچکترین دعوا همه ی اعصای خانوادم میفهمیدن و ب معنای واقعی خردم میکرد ، مشکلات دیگه هم‌بماتد ک حق همممه چیز رو ازم گرفت.

ولی بعد چند سال لطف خدا و تلاش و پشتکار من تو زندگی و خوندن کتاب و کانال های مختلف باعث شده ک ابتدا من تغییر کنم و بعد همسرم خییییلی عوض بشه.‌من ۵ الی ۶ سال سختی کشیدم اما جواب داد عزیزم

‌همه ی مردها کامل نیستن همون طور ک ما کامل نیستیم. یادمه اوایل نگاه ترحم امیز بقیه رو بخاطر همسری ک من داشتم و همشون از خدا برام صبر میخواستن ک بتونم کنارش طاقت بیارم. من با این ک برای طلاق حامیم بودن اما صبر کردم و جنگیدم. شمام بجنگ برای زندگیت چون بنظرم ادم با هر فرد دیگه ای هم ازدواج کنه باید یه زمانی رو برای اینکه با اخلاق هم کنار بیان بذاره ک من سعی کردم این زمان رو دو برابر کنم‌و برای همسرم بذارم

۲۵

عزیزم اگر به دعا و نماز اعتقاد داری، جمعه ها نماز جعفر طیار بخون. طریقه خواندنش توی اینترنت هست. من به دوستم پیشنهاد کردم خوند و جواب گرفت. البته اگر به این چیزا اعتقاد داری. و اینکه بدون برای ازدواج هرکس یه زمانی مقدر شده پس عجله نکن. فقط به خدا توکل کن و با چشمای بااااز تو انتخابت دقت کن که خدا نکرده بعدا پشیمونی برات نداشته باشه. و سعی کن زرنگ باشی و گول پسرایی که با وعده ازدواج میان ولی سو استفاده میکنن و میرن رو نخوری

عزیزم اگر به دعا و نماز اعتقاد داری، جمعه ها نماز جعفر طیار بخون. طریقه خواندنش توی اینترنت هست. من ...

در ضمن سعی کن حرفای اونایی که میگن ازدواج بده سعی کن روت اثر نذاره. قرار نیست هرکس ازدواج کرد بدبخت بشه.

اتفاقا همین الان یه آقایی کارمند متولد 60 اومد تو اتاقمون تو اداره دنبال زن میگشت. نمیدونید چقدر شرایط سختی برا انتخاب داشت. فهمیده باشه. از سیاست خبر داشته باشه. ولخرج نباشه. شال نپوشه. عشق در نگاه اول هم باشه و الی اخر.....