2733
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

مقدار کمی روغن (حدودا 3 قاشق غذا‌خوری) داخل ماهیتابه بریزید، اگر روغن زیاد باشد اشپل حالت ترد پیدا نمی‌کند. اشپل را داخل روغن ریخته و ادویه را به آن اضافه کنید و آن را روی روغن هم بزنید تا سرخ شود، فلفل و سبزیجات دلخواه دیگر مثل قارچ، فلفل دلمه‌ای، هویج و غیره را به آن اضافه کنید و کمی تفت دهید.

2728
مقدار کمی روغن (حدودا 3 قاشق غذا‌خوری) داخل ماهیتابه بریزید، اگر روغن زیاد باشد اشپل حالت ترد پیدا ن ...

مرسی شستنش چطوره؟باید دون دونش کنم؟

من به تنگ آمده ام از همه چیز،بگذارید هواری بزنم...

سلام من اشپل خیلی دوست دارم و شمالی ام هم میتونی کنار ماهی سرخش کنی بعد بخورین، هم میتونین تو کوکو سبزی بریزی البته توش ادویه اینا بریز که بوشو بگیره، و اگه میخوای شورش کنی نباید اون پوسته روش پاره شده باشه، زیرش یه لایه کلفت نمک و روسم همینطور تو یه ظرف در دار بذار یکی دو ماه بمونه

2740
سلام من اشپل خیلی دوست دارم و شمالی ام هم میتونی کنار ماهی سرخش کنی بعد بخورین، هم میتونین تو کوکو س ...

ادویه چی بریزم؟

من به تنگ آمده ام از همه چیز،بگذارید هواری بزنم...