2733
2734

زنجبیل میخورم بعدش یه ربع تا نیم ساعت حلقه میزنم یکی دوروزه شروع کردم

بنظرتون نتیجه داره؟ 

کالری شماری هم میخوام کنم

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اره

چند وقت؟ حلقه زود جواب میده؟ 

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
من نتیجه گرقتم

چجوری از کدومش

2740
زتجبیل گرمه الان زیاد مناسب نیس خدایی نکرده بلا ملا سرت میاد از راه اصولیش برو

یه لیوان میخورم کم. هم میریزم 

من بدنم خیلی خیلی سرده بلغم دارم میگن برام خوبه زنجبیل

حلقه زدن میگن خیلی ضرر داره ولی مادر من با همین حلقه شکم پهلو شو اب کرد 

کاور می‌پوشید پارک بانوان میرفت میدو ید 

بعد یه معجزه هم دوست خالم بود که شاید صد و خورده ای وزن داشت رفت پیش متخصص تغذیه با اصول انقدر لاغر کرده اصلا آدم باورش نمیشه

کاربری دو نفره به هر چیزی که آسیبی کنی،آن چیز جان گیرد،چنان گردد که از عشقش بخیزد صد پریشانی💜🔪
آره بابا  با کالری شماری کم کم ماهی ۴ کیلو کم میکنی

خیلی سخته؟ من تاحالا رژیم نگرفتم

اولین تجربمه

البته قبلا حذف ناهار داشتم ولی وزنم اونموقع خیلی کم بود 

الان وزنم زیاده و از وقتی چاق شدم هیچ رژیمی نداشتم میخوام شروع کنم

گروه لاغری داریم روبیکا خواستی اددت کنم 

رروشتون چیه

یه لیوان میخورم کم. هم میریزم  من بدنم خیلی خیلی سرده بلغم دارم میگن برام خوبه زنجبیل

من جوشونده خاکشیرم زیاد شنیدن صب ناشتا بخوری دوستم ۸ کیلو باهاش کم کرد منم یه مدت خوردم ولی ترسیدم

2706